14 Čo viete o našom štýle Rozdrviť Olivia Culpo

Štýl Crush Olivia Culpo - Lead 2016
Olivia Culpoová / Instagram

Samantha Simon

8. mája 2017 @ 7:45
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Ak je tu jedna vec, ktorú miluje Olivia Culpo, je to dobre koordinovaná výstroj. Bývalá Miss Universe nás neustále prekvapuje svojim čerstvým zohľadnením súčasných trendov a či už biť na červený koberec, chodiť na pochodeň alebo “gramovať sami sebe”, Culpo pripravuje viac ako dosť štýlu a krásu inspo, aby nás neustále vracia viac.

A neustále sa pozerá na svoje súbory, nie je divu, že 25-ročná stará hviezda si zachováva zameraný, avšak bezstarostný prístup k obliekaniu. Jej módna filozofia? “Rád by som sa bavil so súčasnými trendmi, ale rád by som sa tiež držal základných prvkov, ktoré nikdy nebudú štýlovať,” povedal Culpo V štýle keď sme s ňou rozprávali o decembrovom vydaní. “Mám rád klasický a jednoduchý vzhľad s nádychom glamu.” 

SÚVISIACE: Olivia Culpo chce, aby vám pomohol kopírovať jej štýl

VIDEO: Olivia Culpo je Chic dovolenka-pripravené Plavky

 

Prejdite nadol, aby ste zistili 14 vecí, ktoré odhalila Culpo o svojom štýle, od jej módnych ikon a obľúbených návrhárov až po jej posadnutosť celobieleho vzhľadu a vrchného oblečenia.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

94 − 89 =

map