14 prvých psov prežili svoj najlepší život

najprv Dogs - LEAD
Pete Souza / Biely dom

Jane Asher

12. januára 2017 @ 16:00

Zatiaľ čo rodina Obamov preberá naše novinky, existujú dvaja členovia rodiny, ktorí nie vždy dostanú noviny, ktorú si zaslúžia: prví psi, Sunny a Bo Obama. 

Prezident Obama a jeho rodina prvýkrát privítali Bo do rodiny v roku 2009 po tom, ako dostali portugalský Waterdog ako dar od senátora Edwarda M. Kennedyho. Sunny sa dostala do rodiny v roku 2013, keď sa pripojila k Bo v rade najvybavenejších prvých psov vôbec. Bo uskutočnil niekoľko verejných vystúpení popri Prvej rodine a pristúpil k Michelii Obamovi v rámci Otázky a odpovedí počas dňa “Take Your Child to Work Day”. Akonáhle sa Slnko pripojil k rodine, nastúpila na svoje miesto vedľa Bo na zhromaždeniach vianočných sviatkov, Veľkonočný vajcový val Bieleho domu a oveľa viac. 

Zo všetkých rozkošných videí mláďat, náš obľúbený musí byť jeden z Bo lezenie na jeho klinček počas čítania vianočného v Detskom národnom zdravotnom centre:

Je zrejmé, že má radosť v živote!

VIDEO: V rodine Kaloramy v rodine Obamovej rodiny

 

SOUVISLOSTI: Prezident Obama dostal pranier snehuliaka a fotky sú príliš dobré

Posúvajte sa nižšie a pozrite sa na to, kedy Slnko a Bo žijú svoj najlepší život v Bielom dome. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

79 − = 69

map