15 herečiek chceme hrať princeznú Dianu na Broadwayi

palouk Michele, Emilia Clarke, Emily Blunt
Getty (3)

Alexandra Whittakerová

02.08.2017 @ 14.15 hod

Broadway sa chystá získať trochu viac regálu a princezná Diana je poďakovať.

Hudobný film založený na živote známej princeznej je v dielach autorov a režisérov, ktorí získali Tonyho víťazstvo, čo nás pýta na konečnú otázku: Kto bude hrať princeznú Dianu?

Je to obrovská časť, ktorá vyžaduje, aby sa hudobné a herecké kotle úspešne vytratili. Bude to chvíľu trvať, kým fanúšikovia skutočne budú môcť vidieť princezku Di stelesňujúcu na javisku, ale s tým, že výroba sa bude pohybovať vpred a práca bude nakupovať tento rok na jeseň, je len otázkou času, kým nedostaneme cast cast. 

“Koncert sme ukončili koncom minulého roka,” povedal spisovateľ Joe DiPietro New York Post. “Pri niektorých výstavách sa dvere otvárajú veľmi rýchlo. Otvárajú sa veľmi rýchlo s týmto. Ľudia sú fascinovaní Dianou a jej dedičstvom. “

VIDEO: Prince William a princ Harry uvoľní rodinné fotografie princeznej Diany

Povedali by sme, že fascinovaný je podhodnotenie. V očakávaní Príbeh Diany, nadchádzajúce dve časti ľudia špeciálne oslavujúc život a dedičstvo milovanej princeznej, sme zostavili naše najlepšie návrhy na úlohu princeznej Diany. Prejdite nižšie, aby ste zistili, koho by sme odovzdali.

Príbeh Diany: Časť jedna 9. augusta o 9.00 hod. ET a Príbeh Diany: Druhá časť 10. augusta o 9.00 hod. ET na ABC.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

41 − 33 =

map