16 Čo by ste mali vedieť o našom štýle Crush, Bella Heathcote

Štýl Crush: Bella Heathcote
Allen Berezovsky / WireImage

Samantha Simon

18. apríla 2017 @ 9:00 hod
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Bella Heathcote vie, ako zabiť červený koberec. Sledujeme vývin štýlu austrálskej herečky od chvíle, kedy urobila svoj prvý veľký Hollywood splash v horor-komediálnom filme Tima Burtona 2012, Temné tiene– a odvtedy je jej kariéra na rýchlejšej. V poslednej dobe hrá ako mladý nemecký filmár v druhej sezóne Amazonky Muž na Vysokom zámku predtým, než začne krútiť, ako stalker Christian Gray ex, Leila Williamsová, v Päťdesiat tmavších farieb.

Pri každom novom projekte sa Heathcote rozvíja vo svojej módnej hre. Dôsledne prináša veľké štýlové ciele pri verejných vystúpeniach a už dokázala, že sa nebojí robiť odvážnu voľbu, pokiaľ ide o šumivé šaty alebo vyhlásenie o príslušenstve. Ale IRL, 29-ročná, preferuje, aby jej vyzerala nízka. “Povedal by som, že môj osobný štýl je dosť neformálny,” povedal Heathcote počas rozhovoru pre V štýleMôže byť vydané. “Rozhodne som si vedomý módy a mám nadštandardné priateľov, ale nevedomky sa pokúšam sledovať nejaké trendy.”

VIDEO: Očarujúce vyzerá z Päťdesiat tmavších farieb premiéra

Možno ich nesleduje, ale určite ich nastavuje. Prejdite dole pre 16 vecí, ktoré sme sa dozvedeli o štýle Heathcote počas nášho rozhovoru.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

88 − = 78

map