18 osobností, ktoré vyzerajú tak odlišne bez ich ikonických tvárových vlasov

milo Ventimiglia Facial Hair
Getty Images

Olivia Bahou

28. februára 2018 @ 10:30 hod

Rovnako ako trocha kontúrovania, tvárové vlasy môžu úplne zmeniť tvar tváre. Nezáleží na tom, či kývate fúzy, fúzy, kozene alebo plné jaskyne, dokonca aj najmenšie množstvo záhybov môže premeniť detskú tvár na srdcovku.

Neverte nám? Stačí sa pozrieť, ako odlišné tieto typicky vousaté celebrity vyzerať, keď sa oholiť svojim podpisom záhybom. Vezmite napríklad Milo Ventimiglia. Toto sme my hviezda sa oholila kníhku Jack Pearson, keď skončil natáčanie Sezóna 2 a vyzerá ako úplne iný chlap.

Udržujte to na konci sezóny Fam #ThisIsUs štepiť na @miloanthonyventimiglia ❤️ #momANDdad #jackANDrebecca #STRIIIKEhair #STRIIIKEinthemirror series

Príspevok, ktorý zdieľa Ashley Streicher (@streicherhair)

Johnny Depp vyzerá takmer nerozoznateľný, keď sa mu zbaví kozieho mäsa, a Kit Harington vyzerá o 10 rokov mladšie bez svojho Jon Snow vousy. A ani nezačínaj na Jeff Bridges – pochybujem, že aj a Skutočná guráž fanúšik by mohol vybrať ten vyčistený tvár z zostavy.

VIDEO: Top 5 najlepších kaderníckych súprav

 

Sledujte, ako divia títo herci, keď sa rozhodnú vyzdvihnúť holiaci strojček.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

74 + = 79

map