19 vecí, ktoré Amy Schumer naozaj miluje

amy Schumer
Carter Smith

Samantha Simon

14. apríla 2017 @ 1:15 hod
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Amy Schumerová sa nikdy nestará o vyjadrenie svojho názoru. A ak má niečo naozaj rád, povie o tom.

V štýleMôže Schumer robiť práve to. Spýtali sme sa našej krytej hviezdy, aby prenikla všetkými jej potrebami, od štýlu a krásy po jedlo a cestovanie. Takže, čo je v týchto dňoch komik?

Čo sa týka módy, Schumer je zoznam go-dizajnérmi je dlhý, keď vychrlil mená vrátane Vivienne Westwood, Prabal Gurung, Valentino, Alexander Wang, Narciso Rodriguez, Stella McCartney, Zac Posen a Alexander McQueen. Ale pokiaľ ide o príslušenstvo, ona je rýchlo na nulu v niekoľkých obľúbených. Zatiaľ čo sa zbavuje klenotov (“Nikdy som nenosila”), Schumer miluje dobrý pár podpätkov Alexander Wang a topánky Isabel Marant, rovnako ako kabelky z Clare V.

VIDEO: Amy Schumer zdieľa jej najlepšie tipy na krásu

Pre svoje potreby starostlivosti o pleť, Schumer sa obráti na Kiehl a Laura Mercier pre každodenné použitie, zatiaľ čo Urban rozpad je jednou z jej fave krása značky na nechty jej podpis dymové oko. A keď jej vlasy potrebujú rýchle obnovenie, zamestná svoju tajnú zbraň, koreňový korektor Rita Hazan. Prejdite nadol, aby ste objavili viac obľúbených položiek spoločnosti Schumer, od jej najlepších turistických miest po osoby, ktoré v súčasnosti sleduje v spoločnosti Instagram.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 36 = 37

map