21 z obľúbených vecí Karlieho Klossa

V štýle June 2017: Karlie Kloss
Carter Smith

Samantha Simon

12. mája 2017 @ 9:00 hod
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Každý, kto nasleduje Karlie Kloss na Instagram, vie, že supermodelka žije v konečnom živote glam. Ale keď nie je zaneprázdnená na prechádzke dráhou pre dizajnérov ako Carolina Herrera a Marc Jacobs alebo cestujú po svete na módne výhonky, V štýleJúnová krycia hviezda udrží veci skutočné. Ona trávila svoj čas pracovať, varenie a kódovanie (vášeň, ktorá ju viedla k rozvoju Kode s Klossy, program, ktorý učí dievčatá, aby sa stali lídrami v technológii). A rovnako ako všetko, čo robí, Kloss robí všetko bez námahy. 

VIDEO: Prejdite za scénami krytu Karlieho Klossa

S prístupom k najlepším z najlepších – z hľadiska módy, krásy, jedla, vymenujete to – chceli sme vedieť, čo Kloss momentálne najviac žiada. Prejdite dole pre 21 jej obľúbených položiek.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

25 + = 29

map