36 krát sme chceli byť Kate Middleton

kate Middleton
Chris Jackson / Getty Images

Jane Asher

Apr 23, 2018 @ 9:00 hod

Kráľovná nádherná vévodkyňa v Cambridge oficiálne uvítala svoje tretie dieťa s princom Williamom, chlapcom, a vzhľadom na to, že je jednou z najobľúbenejších žien na svete (obaja zbožňujúca sa verejnosť a jej vzácna malá rodina), povedali by sme, že Middleton má veľa na oslavu.

Posledný rok bol určite významný pre vévodkyňu: Middleton oznámil svoje tehotenstvo, poslala svojho syna princa Georgeho do školy prvýkrát a prišla o krok bližšie k novej švagrovi, ako princ Harry oznámil svoju zapojenie sa do spoločnosti Meghan Markle.

VIDEO: Prince William odhaľuje, ako navrhol Kate Middleton

Roku 2017 bol rok plný rozkošných rodinných momentov a bol to aj rok plný nezabudnuteľných odevov. Z diadémov a plesových šiat až po módny vzhľad v materstve vyzerá, zdá sa, že vévodkyňský štýl sa stále zlepšuje s vekom.

Prejdite nadol, aby ste sa pozreli na všetky jej úžasné módne okamihy, mommy, pár chvíľ a ďalšie, z ktorých nás všetci chceli byť Kate Middleton.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

12 + = 14

map