7 dôvodov, prečo by ste mali sledovať Američanov, aká je najlepšia show v televízii

TK
FX

Isabel Jones

Mar 28, 2018 @ 7:00 hod

Niet pochýb o tom, že niekto vo vašom živote vás opakovane povzbudzuje, aby ste sa pozerali Američania, séria, ktorú pravdepodobne označili za “úžasný”, “musí vidieť”, “najlepšiu show v televízii” a ďalší … Už ste to všetko vopred počuli, ale viem,.

V stredu 28. marca drama FX studenej vojny začína svoju šiestu a poslednú sezónu – a prekvapením prekvapením vás povzbudzujem, aby ste ju pozreli.

Dajte si pozor na najlepšie uchované tajomstvo KGB. # TheAmericans sa vracia za celú novú sezónu 7. marca na FX.

Príspevok zdieľaný prostredníctvom fxnetworks (@fxnetworks)

Od prvej epizódy, Američania priniesol všetko v každom mysliteľnom smere. Brilantné písanie, neuveriteľné výkony a impozantné obdobie kostýmuje a nastavuje len poškriabaniu povrchu veľkosti série. Napriek všetkému sa táto prehliadka nespravodlivo prehliadala, keď príde na cenu – hoci často nominovaná, jediná Emmys séria vyhrala pre Margo Martindaleho ohromujúci hosťujúci výkon. Možno šiesty čas je kúzlo?

VIDEO: romantika Keri Russell a Matthew Rhys začala dlho pred “Američanmi”

Z vyššie uvedených dôvodov a z nižšie uvedených dôvodov, Američania naozaj by ste nemali nechať ujsť. Zoznámte sa s piatimi sezónami na Amazon Prime ASAP!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

82 − = 77

map