7 krát narozeninová dievčina Anne Hathaway hrala s našimi emóciami – a milovali sme ju za to

Attends the
Jim Spellman / WireImage

Jane Asher

12. novembra 2017 @ 8:00 hod

Nie je popreté, že Anne Hathawayová je veľmi talentovaná herečka a dnes oslavuje svoje 35. narodeniny. Na počesť tejto významnej príležitosti sa pozrieme späť na to, kedy nás ušklivo plakala, od jej prehliadky, ktorá zastavila vystúpenia na obrazovke, až k jej prerušenému Oscarovmu prejavu. Urobila nás ako deti plačať a my ju absolútne milujeme.

Hathaway urobila jej veľkú prestávku v Hollywoode s milovaným filmom, Denníky princeznej späť v roku 2001, ako teraz-legendárny Mia Thermopolis, prináša nový význam frázu, ZMLKNI. Pokračovala v budovaní svojho impozantného životopisu s neustálym prúdom hit-hitov a kriticky uznávaných filmov Skrotená hora (2005), Diabol nosí pradu (2006), Rachel sa oženil (2008), Bedári (2012), medzihviezdny (2014), The Intern (2015) a kolosálny (2016).

VIDEO: Naše najobľúbenejšie momenty krásy Anne Hathaway

Hathaway nedávno zabalil streľbu Ocean’s 8, úplne ženská spin-off klasickej Ocean trilógie, spolu s Sandra Bullock, Cate Blanchett, Rihanna, a Mindy Kaling-aka sen sen.

Všetko najlepšie k narodeninám Hollywoodu! Pozrite sa na jej najviac roztrhané momenty, na obrazovke a mimo nej. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

1 + 8 =

map