7 krát Natalie Portmanová bola závanom Jackie Kennedyho

jackie O and Natalie Portman - LEAD
Zdvorilosť Fox Searchlight

Jennifer Ferrise

02.12.2016 @ 14.30 hod

Predtým, než Natalie Portmanová prevzala úlohu celoživotného zosobnenia Jackie Kennedyho v biografickej dráme Pabla Larraina jackie– nevedela veľa o bývalej prvej dámy, okrem jej ikonického vplyvu na módu.

“Ako väčšina sveta som ju poznala ako ikonu štýlu,” povedal Portman, keď sme sa s ňou posadili na Medzinárodnom filmovom festivale v Toronte. “Ale to, čo som miloval v tomto filme je, že prístupom bolo myslieť na ňu ako na ľudskú bytosť. Vedel, že je to symbol pre ľudí a ona dobre hrá, ale mala aj veľmi zložitý a súkromný vnútorný život, na ktorý sme sa chceli pozrieť. “

jackie prebieha do značnej miery po atentáte na prezidenta Johna F. Kennedyho v roku 1963, čo znamenalo, že kostýmy (ružový Chanelový oblek, ktoré sú súčasťou balenia) musia byť čo najpravdepodobnejšie historicky, aby pomohli nastoliť scénu. “To nebola šťastná móda,” povedal Portman z oživeného vzhľadu. “Boli to však príliš veľa príbehu. Všetky aspekty jej fyzického vzhľadu – oblečenie, vlasy a make-up mi pomohli dostať sa do povahy. “

Portman hovorí, že bolo niekoľko ďalších dôležitých prvkov na hranie prvej dámy, ktoré trvalo viac času ako jednoducho skĺznuť na niektoré Dior. “Zistenie podrobností o tom, ako hovorila, vrátane jej prízvuku a rytmov jej hlasu, bola rozhodujúca,” poznamenala. “A potom, čo je najdôležitejšie, bol emocionálny aspekt úlohy. Čítal som s ňou veľa rozhovorov a tam boli veľké časti, ktoré povedali, že “táto časť bola vymazaná Jackie.” Umožňovala som, aby som vyplnila polotovary a predstavila si, čo tam nechcela.

VIDEO: jackie Oficiálny príves

 

jackie hrá dnes vo vybraných divadlách. A pokračujte v posúvaní, aby ste si pozreli sedem z najfotografickejšieho najdôležitejšieho filmu prvej dámy.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

60 + = 68

map