7 módnych svoriek, ktoré sú vždy v skrini Jessica Alby

Jessica Alba 7 Wardrobe Staples Lead
Splash News

Jennifer Ferrise

16. júna 2016 do 15:00

Fakt: Jessica Alba trvá len 15 minút, než sa každé ráno dostanete dvere. A napriek tomu, či beží s dvomi dcérami alebo že ide do kancelárií The Honest Company, jej street style je vždy neuveriteľne leštený.

Hviezda, ktorá je tiež V štýleže je to desať minút, kým ju urobí tvár, takže päť minút ponechá dohromady vrahovú výstroj a hodí všetko, čo potrebuje pre svoj deň do kabelky. Takže čo je Alba tajomstvo miešať a zodpovedať pamätné LOTD tak rýchlo? Skladom šatník plný sponiek, ktoré vyzerajú dobre každý deň, vrátane vojenskej zelenej nákladnej bundy, ktorú má v “najmenej piatich štýloch” a klasickú koženú tašku, ktorú považuje za “nadčasovú podstatu”.

Prejdite dole, aby ste si mohli prehliadnuť všetky svoje skrine MVP a pozrieť si viac jej módy, krásy a životného štýlu, vyzdvihnúť júlovú emisiu V štýle, teraz k dispozícii na stánkoch a na digitálne sťahovanie.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

5 + 5 =

map