8 Presvedčivé dôvody Selena Gomez a Justin Bieber by mali byť spolu

TK
Steve Granitz / WireImage

Olivia Bahou

16. novembra 2017 @ 5:00 hod

Selena Gomezová a Justin Bieber potvrdili svoju rekindrovanú romantiku po tom, ako boli 15. novembra popíjaní v hokeji, ale ich romantické komediálne smooches nie sú jediným dôvodom na to, aby si tieto dvaja našli cestu späť navzájom.

V skutočnosti tento on-again, off-again vzťah skutočne má veľa vecí pre ňu. Jelena zdieľa spoločné hodnoty ako viera a sebaobrany, nehovoriac o tom, že ich chémia je mimo grafy. Neverte mi? Pozrite sa na toto video o nich špinavý tanec a budete aj Belieber.

VIDEO: Selena Gomez a Justin Bieber spozorovali spolu so snídaním

Navyše, ako hudobníci, sú schopní porozumieť každému inému obsadenému rozvrhu turné a dokonca aj napísať hudbu o sebe navzájom, ktorá sa stáva hitom. Bieber sám odhalil, že “Sorry” bol inšpirovaný Gomezom, a úprimne povedané, táto pieseň si zaslúži všetky ceny. Oh, a pamätajte si ten čas, že ju usadil v hotelovej hale?

@justinbieber spieva moje dievča na @ selenagomez …. je to skutočné? Čistá mágia.

Príspevok zdieľaný spoločnosťou LINDSEY ☾ (@eatprayphoto)

Pokračujte v rolovaní z ôsmich dôvodov, prečo sme nadšení, že sú späť dohromady, aka vedecké dôkazy, že sa Jelena vždy mala navzájom nájsť.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 7 = 2

map