9 hviezd, ktorí sa zúčastnili na najlepších vysokých školách v roku 2016

celebrity Who Went to Money's Best Colleges - Lead
Getty (4)

Jonathan Borge

13. júla 2016 @ 18:30

Prínosy kariéry v Hollywoode často prinášajú hviezdam príležitosť vyradiť z vysokej školy alebo dokonca stredoškolské vzdelanie. Ale pre niektoré veľké A-listers, preskočenie hodín-dlhé knižnice sedenie a leštenie týchto SAT skóre bola hlavnou prioritou.

peniaze vydala svoje ročné hodnotenie najlepších vysokých škôl začiatkom tohto týždňa a výsledky dokazujú, že špičkové školy v USA pravidelne priťahujú mŕtve celebrity, ktoré chcú získať nové zručnosti a lepšie vedomosti. Podľa peniaze, úplný zoznam viac ako 700 škôl je založený na kvalite vzdelania, prístupu absolventov a dostupnosti každého z nich. A zatiaľ čo sa každoročne menia, špičkové univerzity ako Princeton, Harvard, Yale a Stanford opäť urobili vysoko kvalitný strih.

Ktoré mená domácnosti navštevovali najkvalitnejšie vysoké školy? Zatiaľ čo Natalie Portmanová slávne strávila čas vo vnútri Harvardskej sály, ďalšie obľúbené športové čiapky a šaty v niektorých prekvapivých inštitúciách vysokoškolského vzdelávania.

SÚVISIACE: Barnes a Noble začala s cieľom krásy na vysokých školách

Pozrite si 9 hviezd, ktoré navštevovali vysoké školy peniaze‘S top 10 zoznamu nižšie – a navštívte new.time.com, aby ste si prezreli celé rebríčky 2016.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

3 + 2 =

map