9 Inšpirácia Celebrity Quotes na ocenenie Pride Month

Pýcha Month Quotes - LEAD
Getty / Glowimages RF

Lindsay Dolak

02.06.2016 @ 15.45

Happy Pride Month! Každoročne sa v júni oslavuje lesbický, homosexuálny, bisexuálny a transgender pride mesiac na počesť nepokojov Stonewall z roku 1969. Násilie, ktoré sa odohralo na Manhattane, bolo rozhodujúcim bodom zlomu hnutia za oslobodenie homosexuálov v USA. Takže tento mesiac oslavujeme masívne kroky, ktoré komunita LGBT odvtedy urobila. Najmä skoky ako minuloročné rozhodnutie Najvyššieho súdu zaručujúce rovnosť manželstva. Takýto pokrok je spôsobený predsudcovými advokátmi a spojencami, ktorí neúnavne pracovali na dosiahnutí jednotnejšej a rovnejšej existencie pre všetkých.

A medzi obhajcami a spojencami stojí celebrity s rôznymi sexuálnymi orientáciami, ktoré vypožičali komunite LGBT a ich boju za rovnosť. Tu sme zhrnuli niektoré z našich najobľúbenejších citátov o celebritách, keď sme boli gayovia, vystupovali a pokračoval v presadzovaní rovnakých práv.

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 35 = 38

map