9 Rozhodcovia o serióznych televíznych predstaveniach

televízia Judges - Lead 2016
Trate Patton / NBC; Vincent Sandoval / WireImage

Isabel Jones

Okt 06, 2016 @ 5:00 hod

Okrem svojej ohnivej kariéry, rastúci počet celebrít sa zvýšil svoj význam kultúrnej kultúry tým, že prevzal mentorské úlohy v televízii reality. Ako rozhodcovia a tréneri na talentových súťažiach majú významné hviezdy príležitosť dôkladnejšie komunikovať s fanúšikmi a zdieľať nové stránky svojich osobností.

Mnoho talentovaných hviezd, ako Miley Cyrus a Jennifer Lopez, našli nové hlasy so svojimi otáčkami ako hudobnými súťažiacimi. Tancovanie s hviezdami pro Julianne Hough a bývalá Tanečné mamičky hviezda Maddie Ziegler vďačí za svoju kariéru realite televízie – dlhu, ktoré teraz splácajú ako sudcovia. Iní, ako Heidi Klum a Tyra Banks, našli cestu po realistickej hre po dlhej a plodnej kariére v modelingovom svete a rozhodli sa zdieľať svoje skúsenosti v móde s up-a-comers.

Nezáleží na ich ceste alebo odôvodnení, je jasné, že títo sudcovia celebrít sú zástancami. Robia to všetko – a vyzerajú dobre, keď to robia.

Posúvajte sa nadol pre chuť zaneprázdnenej kariéry najuznávanejších rozhodcov celebrít, aby ste v posledných rokoch milovali malú obrazovku.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 44 = 49

map