96-ročná módna ikona Iris Apfel je najcennejšie držanie nie je módna položka

Mala som svoj vlastný interiérový dizajn a každý rok som urobil niekoľko veľkých nákupných ciest. V sedemdesiatych rokoch som šiel do Talianska a navštívil dielňu rozprávkového rezbára. Vedel som, že chcem, aby mi niečo urobil, a keďže milujem pštrosy, prišiel som s bláznivým nápadom mať z tohto krásneho bieleného dreva.

Potom som si pomyslel: “Nebolo by úžasné, keby to bol aj bar?” Takže som navrhol krídlo na závese, ktoré vám umožní otvoriť pštros a vyplniť brucho s chlastom.

V štýle March Iris Apfel Bar
Gustavo Caballero / Getty Images pre InStyle

Nakoniec sme vyrábali šesť. Predal som štyroch klientom – jeden odišiel k starostovi Dallasu, iný do hotela la-di-da. Ale držal som si dve za seba, že som menoval Gussy a Gustavo.

VIDEO: Ako Ikona štýlu Iris Apfel sa stala nákupcom čierneho pásu

SÚVISIACE: Iris Apfel odhaľuje, prečo začala nosiť okuliare

Gustavo žije v múzeu Peabody Essex v Salem, Massachusetts, a Gussy so mnou žije v Palm Beach. V mojom byte je malá kukačka, takže sa hodí priamo, hlavne s Kermitom Žaba na chrbte. (Kermitové nátlačky, viete, a teraz je napriek tomu napriek tomu, že je to bar.) Milujem Gussyho na kusy, hlavne preto, že je príťažlivá a užitočná, ale aj s Kermitom a mnou. Čo viac môžem požiadať?

– Povedala to Jennifer Ferrise

Apfelova kniha Iris Apfel: náhodná ikona je 6. marca.

Pre ďalšie príbehy, ako je tento, vyzdvihnúť marca vydanie InStyle Magazine, k dispozícii na novinových stánkoch a pre digitálne sťahovanie.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 2 = 5

map