A-Z sprievodca pre všetky mená celebrít, ktoré neviete, ako sa vyjadriť

ako to Pronounce Celeb Names - LEAD
theellenshow / Instagram

Olivia Bahou

24. januára 2018 o 1:30 hod

Je to situácia, ktorá sa stane príliš často: máte rozhovor o celebrít so svojimi priateľmi, ale nie ste úplne istí, ako vysloviť meno.

Vezmime si napríklad Joe Manganiello. Môžete buď predstierať, že si nemôžete spomenúť na svoje meno a začať ratolovať identifikátory. “Je to manžel Sofía Vergary! Magic Mike!”Alebo môžeš vziať bodnutie na to, aby si to vyslovil a riskoval, že by si mal byť veľký Pravá krv ventilátor. “Je to Manganiello, s tvrdým “G.” “Zaveste hlavu v hanbe. 

VIDEO: 9-krát Celebrities Fooled nás všetkých s ich falošnými blesky

Dokonca aj celebrity majú ťažké to správne. Tiffany Haddish sa dostala na titulky počas oznámenia o nominácii na Oscar, keď bojovala s vyhlásením kandidátov ako “David Kaluuya” a “Timothée Chalamet”.

Preto sme vytvorili tento užitočný sprievodca, ktorý vyslovuje všetky tie náročné mená celebrít. Pokračujte v posúvaní, aby ste sa dozvedeli, ktoré písmená sú tiché, ktoré “J” sú vlastne “Y”, a ako to sakra povedať “Quvenzhané”. Už nikdy nebudete skrývať “Nikolaj Coster-Waldau”.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

99 − 94 =

map