Ako dlho trvá Nicole Richie vymeniť celý oblek? Menej ako 30 sekúnd

nicole Richie
Alex pobyt pre InStyle.com

Kim Peiffer

14. novembra 2014 @ 1:23 hod

Má schopnosť s ňou čarovať svet úprimný životné momenty a môže vypáliť príšerné poznámky, ako nikto podnikania, ale Nicole Richie má ďalší trik v jej zdanlivo nekonečné toolbox: Ona je skúsený profesionál v kostýme rýchla zmena.

Včera v noci na koncerte VH1 “You Oughta Know Live In Concert”, kde sme sa spolu s hviezdou stretli, keď sa chystala usporiadať show, sme sa naučili lekciu zvládnuť zmenu načasovaného šatníka.

Hostiteľ odhalil jej tónovaný midriff v vinobranie topánky top top, Anthony Vaccarello x Versus Versace nohavice a pás, a Christian Louboutin čerpadlá (vyššie), ale toto obzvlášť chladné kombo bolo len jedným z nespočetných pohľadov, ktoré vyzerala počas večera (bolo tam celkom 8).

FOTOGRAFIE: InStyle je v zákulisí s Nicole Richie na VH1 “You Outta Know Live”

Rovnako ako akékoľvek živé vystúpenia však určite nebolo ani minútu na ušetrenie. Richieho štýlová a make-upová umelci pracovali rýchlejšie počas večera, keď sa pripravovali na každú výmenu oblečenia na boku, kde mali menej ako 30 sekúnd, aby zmenili svoj vzhľad od hlavy k päte, vlasy a make-up sú zahrnuté tvár tu).

Ale pre Richieho to nebolo problém. Od vysielania do nej rapper alter ego vo štýle #throwback Fruit of the Loom tanku a džínsy Levis, aby demonštrovala svoju zdržanlivú stránku v tuneli Pucci a House of Harlow, multi-talentovaná hviezda premenila veci celú noc v oddelení šatníka. # We’reImpressed.

FOTKY: Pozrite si oblečenie Nicole Richie z “You Oughta Know”

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

77 + = 80

map