Ako nosiť karikatúry bez toho, aby vyzerali ako deti

 to Z in Summer Style
Zdvorilosť Foto

Andrea Cheng

23. júna 2014 @ 2:29 hod

jaVo svetle našej nostalgie 90. rokov sme vyvinuli fascináciu pre všetky veci, ako na karikatúre, tak na pristávacej dráhe. V tom istom zmysle sa sestry Mulleavy obrátili ich detské obsesie do umeleckých diel; ich kolekcia Rodarte v jesennom a jesennom roku 2014 bola uzavretá sériou žánrov s hviezdnymi vojnami vytlačenými s Death Star, Yoda, Luke Skywalker a C-3PO. A o týždeň neskôr vyslali Justin Thornton a Thea Bregazzi z Preenu svoju afinitu Hviezdne vojny s blúzkami vytlačenými v Darth Vadar v kolekcii jeseň / zima 2014.

Nie sú to len Star Wars. Hello Kitty má svoj podiel na reflektoroch s oslavou 40. výročia tohto roka. V apríli bola spustená pekná kaviareň venovaná slávnej kočke Sanrio spolu s množstvom spolupracovníkov, vrátane Vansovej zbierky z troch kusov kapsúl. Nehovoriac o tom, prvý oficiálny Hello Kitty Convention sa má konať v októbri v Los Angeles.

A s uvoľnením filmov Disney zlý, animácia je v popredí všetkých myslí, módne. Potrebujete dôkaz? Herečka Elle Fanningová, ktorá hrá Aurora, vzdávala poctu svojmu charakteru šaty meta Sleeping Beauty.

Netreba dodávať, že karikatúry majú moment. Ale ich styling trvá určitou jemnosťou. Kľúčom je dosiahnuť úroveň sofistikovanosti len s šepotom rozmarov. V štýlovej oči k vašim obľúbeným zábavám z detstva sme spolu dohromady päť karikatúr integrovaných oblečenia, ktoré vás nebudú vyzerať ako dieťa.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

70 − = 64

map