Ako sa Shania Twain naučila cítiť krásne po tragédii a sebadôvery

Necítila som sa ako dieťa krásna. Nebolo mi požehnané kráľovstvom. Možno to malo niečo spoločné s tým, že sme boli chudobní a veľmi sa pohybovali, alebo že moja matka mi dala krátke vlasy, ale vždy som sa mýlil s chlapcom. Chcel som si nosiť nohavice a ísť loviť so svojím otcom, zatiaľ čo moje dve sestry nosili šaty a boli spravodlivé, blonďaté a veľa roztomilé.

Dokonca aj na strednej škole, keď sa moje telo rozvíjalo a všetky krivky prišli, som nemal zmysel mojej ženskosti. Nebol som pripravený na zmeny a nemal som ich rád. Neuzniesla som, kto som bol, kým som bol mimo strednej školy a začal nosiť fázové oblečenie. Začal som si uvedomiť, že “Ach, som dievča v kapele. Možno mám nosiť make-up a štýl vlasy. “

Trvalo to tlakom života v zábave, aby som prijal moju ženskosť. Nemal som každodennú rutinu na skrášľovanie, kým mi bolo 21 rokov a museli nosiť dlhé šaty, vysoké podpätky, falošné riasy a veľa makeupu ako frontwoman. Tanečníci mi počas dňa dali lekcie s vysokou pätou. Bolo to ťažké a ja by som si myslela: “Ako budem niekedy spievať a nosiť vysoké podpätky súčasne?”

O rok neskôr moji rodičia zomreli pri automobilovej nehode a ja som sa stala mojou nocou mojimi dospievajúcimi súrodencami. Zničenie mi spôsobilo, že sa chcem úplne vzdať svojej kariéry. Nemyslel som si, že mám tú silu, aby som s tým pokročila. Našťastie, priateľ mi hovoril tým, že neopustil, a ja som mal veľmi šťastie, že som dostal nahrávací kontrakt.

VIDEO: Shania Twain sa jej vracia s jej prvým albumom za 15 rokov

Do tej doby začali hrať profesionálni umelci make-upu, kaderníčky a stylisti šatníkov. Zrazu sa to stalo príjemným, lebo som lepšie poznal moje telo a tvár, a bolo zábavné vyskúšať si oblečenie. Dostal som sa do jeho drážky a začal ma milovať. Stretla som sa so svojím manželom, ktorý bol aj mojim producentom, a veci mi skutočne vzlietli v čase, keď som mal 30 rokov.

Keďže som bol taký neskoro bloomer, myslím, že sa mi páčilo zhovievavosť obliecť sa. Bolo to pre mňa nové ihrisko – výber tkanín, farieb a obrázkov bol veľmi kreatívny proces. Nebolo to len o tom, čo sa má nosiť v piatok v noci; bolo to o tom, ako sa stať umelcom.

Veľa sa odvtedy zmenilo – rozviedol som sa a opätovne sa znova oženil, bol som diagnostikovaný s Lyme chorobou, stratil som svoj spev hlas a musel som znovu vytvoriť hlasové šnúry – ale aj teraz, keď som všetko dollovaný, mám pocit, rovnaká osoba na scéne. Je to zmena nálady viac než čokoľvek. Po chvíli, keď odchádzam von, som so všetkými, a všetci sme spolu. Medzi nami nie je oddelenie.

Myslím, že časť vzrušenia za vydanie tohto nového albumu sa dostáva podeliť všetko, čo som prežil. Cesta bola celoživotná. Na túto prekážku bolo veľa vrstiev a pri revízii môjho celého života, ktorý som urobil písaním mojej autobiografie, ma dostali späť na samý začiatok. Uvedomil som si: “Wow, môj rozvod nie je v skutočnosti tá najhoršia vec, ktorá sa mi stala.” Je to strašné, ale keď sa pozerám na celý môj život, je to len jedna etapa,.

SÚVISIACE: Ako Garance Doré našiel svoje miesto v (a mimo) módy

Keď som prvýkrát dokončil písanie väčšiny piesní, ľudia okolo mňa sa obávali, že žijem na vlastnom utrpení. Ich spätná väzba bola: “Vaši fanúšikovia očakávajú dôveru, silnú podporu Shania. Potrebujú vás. “Ale musím byť pravdivý tomu, kde som teraz, a práve teraz to musím vyjadriť. Songwriting je moje psychiatrické stretnutie. Napíšem a spievajem texty, aby som sa dostal na druhú stranu. Je to spôsob, ako sa lepšie poznať a uznať jazvy a pozrieť sa na ne.

Myslím, že v tom je veľa síl. To je to, čo musím zdieľať s ľuďmi, a dúfam, že to bude inšpiratívne a povzbudí ich, aby videli svetlo na konci tunela. Ak chcete im pripomenúť, že život sa bude dať dobre, aj keď je to zlé.

Teraz som nadšená, ako napríklad: “Urobme to už,” pretože album, ktoré musím urobiť, je najstrašidelnejším záväzkom. Dostávam sa duševne a fyzicky pripravený na nadchádzajúce turné v budúcom roku – hrať tenis, meditovať, robiť veľa pešo, dobre jesť. Po meditácii cítim fyzickú energiu, aj keď len na niekoľko minút. Je to pre mňa.

Mám tiež nejaké nové výstrižky na to, aby som zasiahla javisko! Sú tak pohodlné, ako pyžamá. A s jedným kusom sa nemusíte obávať pohybu pásu; všetko jednoducho zostáva na mieste o niečo lepšie. Ručná korálka, ktorú som mala na show v Las Vegas, bola moja najobľúbenejšia. Bol to vlastný kúsok od Marca Bouwera a bol som súčasťou procesu, takže to bola tvorivá vec. Miloval som to a som nadšený, že nosím aj niektoré nové. Som pripravená všetko zdieľať. Vlastne som dychtivý. Nemôžem čakať.

-A PREHĽAD NA SARAH CRISTOBAL

Najnovší album Shania Twainovej, teraz, je k dispozícii na predobjednávku, no, viete, teraz.

Pre ďalšie príbehy, ako je tento, vyzdvihnite októbrové vydanie V štýle, k dispozícii na novinových stánkoch, na Amazon a pre digitálne stiahnutie 15. septembra.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

2 + = 9

map