Ako získať Meghan Markle Perfektný Wedding Guest štýl (za zlomok nákladov)

Meghan Markle Dresses Lead
Larry Busacca / Getty Images

Jane Asher

Mar 06, 2017 @ 4:45 pm
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

V prípade, že ste to vynechali, Meghan Markle a princ Harry prekročili dôležitý milník vzťahu minulý piatok, keď Markle sprevádzal svojho muža k svadbe svojho kamaráta na Jamajke.

Dúha bola spozorovaná ako držaná za ruky a rozprávaná na vonkajšej svadbe, ktorá sa úplne zamilovala do seba, Markle úplne nasmerovala svoju budúcu švagrinu, vévodkyni Kate Middleton v tečúcom šatníku Erdem – jeden z Middletonových značiek – doplnený o rukávové rukávy a modrou a zelenou farbou.

SBMF / MiamiPIXX / FAMEFLYNET PICTURES

Môžete zastrihnúť štýl Markle, ktorý ešte nie je k dispozícii na obchodovanie, s podobne štylizovanými šatami, ktoré obsahujú prerušené detaily a kvetinový potlač. Spárujte ho jednoduchým náramkom alebo dvomi náušnicami a sandálmi a vy ste na dobrej ceste pre vlastnú svadbu v Karibiku s princom – nemôžeme sľúbiť, že to bude rovnaká presná skúsenosť, ako k dispozícii sú knížata prísť.

VIDEO: 11 dôvodov, prečo by Meghan Markle urobil veľkú kráľovskú

 

SÚVISIACE: Všetko, čo potrebujete na to, aby ste skomponovali elegantný štýl Meghan Markle

Prejdite nižšie a nakupujte Markleov vzhľad!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

70 − 64 =

map