Aký je priemerný vek priateľiek Leonarda DiCapria?

Leonardo DiCaprio Girlfriends
Foto ilustrácie. Fotografie: Getty Images

Isabel Jones

Apr 17, 2018 @ 16:00

Leonardo DiCaprio je hollywoodskym zariadením už viac ako 25 rokov a ako taký má málo o svojom osobnom živote unikol mediálnemu radaru. Víťazka Oscara bola od roku 1994 romanticky prepojená s viac ako 20 ženami, väčšina modelov.

Zaujímavé je, že ako herca starne, zdá sa, že vek jeho ženských kohort zostáva rovnaký. DiCaprio je v súčasnosti 43; jeho ruka priateľka, Camila Morrone, 20.

Morrone nie je prvá oveľa mladšia žena, s ktorou DiCaprio pochádza. Hlboko sme sa ponorili do histórie vzťahov hercov, vypočítajúc vek oboch DiCaprio a jeho povesťovej priateľky na začiatku ich vzťahu (akokoľvek krátke). V každom prípade sme zaokrúhľovali až do veku, kedy sa každá strana obrátila v danom roku (s výnimkou súčasnej rušenej priateľky DiCapria, Morrone). Naša misia: zistiť priemerný vek Leových partnerov.

VIDEO: Kto je nová priateľka Leonarda DiCapria?

KÚPIŤ: Kto je nová priateľka Leonarda DiCapria? Všetko o Camile Morrone

Z tejto plodiny žien boli tri roky v dospievaní (aby boli spravodliví, Leo mal v tom čase 20 rokov), 18 vo dvadsiatich rokoch a jedna bola na začiatku tridsiatych rokov. DiCaprio je starší ako 16 z 22 a mladší ako len tri (Naomi Campbell, Helena Christensen a Eva Herzigova).

Leo sa zrodila približne vo veku dvadsiatich rokov, ale po tom, čo zasiahla 30 rokov, začal sa zhromažďovať na veľa mladších žien, zvyčajne vo veku dvadsiatych rokov. V podstate je vždy mladými ženami, ich veky sa nikdy nestali takým kontrastom proti svojim vlastným.  

Zatiaľ čo sa zdá, že Leo sa v blízkej budúcnosti nerozhodol, herec objasnil, že nemá proti manželstvu nič. V skutočnosti sa zdá, že by sa s ním niekedy stalo. Počas rozhovoru začiatkom roku 2016 povedal DiCaprio sprievod, “Príde čas, keď príde ten čas, pravda je, že nemôžeš predvídať manželstvo, nemôžeš to naplánovať, len sa to stane, keď sa to stane.”

Po určitom výpočte sme zistili, že priemerný vek priateľky spoločnosti DiCaprio je 22,9. Prejdite nadol, aby ste videli dôkazy a prežili jeho úplnú, známu históriu vzťahov.

kľúč:

LA = Leonardo DiCaprio je vek, keď začali chodiť
GA = Leonardo DiCaprio je povesť veku priateľky, keď začali chodiť

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 65 = 75

map