Alexa Chung Tipy jej klobúk do Annie Hall je Ikonický štýl

klobúky Off
Matthew Sprout

Jennifer Ferrise

Mar 09, 2017 @ 9:00 hod

Alexa Chung si pamätá, kedy ju prvýkrát sledovala Annie Hallová. Bola 19 rokov a žije v anglickom vidieku. Nikdy nebola v New Yorku a ešte nebola moderátorkou, ktorú pozná, ako teraz. Vtedy nebol štýl ani na jej radare – potom prišiel Diane Keaton do kravy.

“Vidieť Annie Hallová bolo skoro ako predstavenie Smithov alebo Cure, “hovorí Chung nad brunchom v B Bar & Grill v East Village v New Yorku. “Bol to aj prvýkrát, čo som videla niekoho, kto skutočne vlastnil farebnú estetiku, ktorá sa vôbec neodstránila od jej ženskosti. Myslel som si: “Ach, to mám pocit,” to sa rýchlo stalo základom každej chuti, ktorú som mal. “

Od stretnutia-roztomilý na pohyb, Annie Hallová ukazuje najvyššie a najnižšie vzťahy medzi neurotickým stojacim komikom Woody Allenovej Alvy a jeho priateľkou Annie, ktorú hrá Keaton. Jej mimoriadne kúzlo a bezstarostné doručenie jej priniesli najlepšiu herečku Oscara, zatiaľ čo najlepšie ocenenie obrazu zafixovalo film ako milovaný americký Romcom.

Rovnako oslavovali oblečenie. Kostýmová dizajnérka Ruth Morley úzko spolupracovala s Keaton, aby vytvorila dnešnú ikonu Annie v kombinácii s natty blúzkami, vestami a širokými nohami, inšpirovanými tým, čo ženy v uliciach SoHo nosili v polovici sedemdesiatych rokov. s Mary Tyler Moore Show a Charlieho anjeli Annie sa rozhodla pomôcť poháňať pánske oblečenie ako dámske oblečenie do hlavného prúdu.

Fotografovaný na miestach od Central Parku až po Coney Island, Annie Hallová tiež romantizoval New York pre každého, kto sníval o tom, že sa tam jedného dňa presťahuje, vrátane samotnej Chung. “Všetko sa mi zdalo byť exotické,” hovorí. “Aj keby som to nepoznal potom, film pridal do tapisérie lásky, ktorá ma donútila prísť do mesta. Myslím, že som sa dostal do svojho podvedomia a vytiahol ma týmto spôsobom. “

V čase, keď ju konečne urobila, Chung mala 25 rokov a už nie je módnym nováčikom. Po niekoľkých rokoch modelovania a hosťovania televíznych relácií v Spojenom kráľovstve prešla Atlantikom do poprednej pop-kultúrnej show MTV Je to s Alexou Chung. Prinášanie spôsobu obliekania vypožičaných z chlapcov – si myslíte, že Annie s pruhovanými gombíkmi s cvočkami a čalúsenkami – Chung sa sama stanovila ako módna značka pre seba.

Matthew Sprout

Vo svojej knihe 2013, to, Chung napísala o svojom spojení s filmom a povedala, že stále hovorí, keď sa oblieka. “Vyzerá skvele ako f-,” hovorí Chung, teraz 33, s pokrčením ramien. “Dobrý štýl je nepopierateľný. Ak sa pozriete na to, čo nosí – pánske brogúriky, vesty – individuálne sú to všetko neuveriteľne klasické a dokonca úplne rozmazlené. Ale je to spôsob, akým sa cítia nové. Hraje si s klobúkmi. Hraje s podielom. A má to dotyk šialenej mamičky, pretože jemné bohemiánske figúrky sa mierne odrážajú ostrými krajčírmi. “

Je ťažké, aby sa Chung usadil na svojom obľúbenom vzhľade, ale ak je nútený vybrať, má rád podpisovú bielu košeľu, vestu, polka-dot kravatu a vysoko pásové khakis. “Je to, že je ne sais quoi,” hovorí Chung. “To la-di-da postoj.”

To bol minulý rok súbor Chungovho myslenia, keď si kúpila kravatu od Ralpha Lauren, čo je náhodou ten istý dizajnér, ktorý natočil Keaton vo filme. “Keď som to našiel, pomyslela som si:” Možno je čas, aby som urobil Annie Hallovu vzhľad, “hovorí. “Viete, zužitkovať trend trendov mužov. Ale kravata sa ešte nevyskytla, pretože nemám vestu. “

SOUVISLOSTI: Alexa Chung začína svoju vlastnú módnu líniu

To môže byť jediná vec, ktorú nemá. “Ak ste povedali:” Bežte domov a naneste aspoň tri z jej oblečenia, “mohol by som ich hodiť hneď ako teraz,” hovorí, a prsty ju pritlačila. “Chcem povedať, všetko, čo som vlastnil od A.P.C. je to príliš jednoduché. Mám blazers ahoy, vrátane starého zubca zubu Aquascutum, ktorý vyzerá rovnako ako jej. A mám kovbojské topánky ako jej v obchode s názvom Späť na ranči v Santa Fe. Sú to skutočné riešenie. “

Film tiež infiltroval Chungov kreatívny proces. Po vypredanej spolupráci s AG, Madewellom a Marksom & Spencerom začne Chung tento máj spustiť vlastnú módnu značku, a kým nezverejní oveľa skôr, ako klesne, je isté, že Annie sama schváli. “Som jeden veľký kývnutie na pánske oblečenie, takže to nemôže pomôcť, ale uniknúť zo mňa,” hovorí Chung. “A je mi ľúto toho nešťastného zraku.”

Pre ďalšie príbehy, ako je toto, vyzdvihnúť InStyle je Apríl vydal novinové stánky a bol k dispozícii na digitálne prevzatie 17. marca.

Fotograf: Matthew Sprout / Exposure NY; vlasy: Holly Mills / Streeters; make-up: Justine Purdue / Streeters; módny redaktor: Alexa Chung; manikúra: Gina Edwards / Kate Ryan Inc .; produkcia: Prvé svetlo produkcie.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 2 = 3

map