Amy Sedaris odhaľuje tajomstvo jej nádherným dlhým nohám

Vždy mi bolo povedané, že mám pekné nohy, ale nikdy som si nemyslel, že to funguješ. Myslím, že prvýkrát som bol vo veku 20 rokov a bola som čašníčka v Red Lobster. Zúčastnila sa skupina mužov, ktorí pracovali na pančuchovej spoločnosti a povedala, že budem skvelý model. V tej dobe sme museli nosiť punčochy, takže to bolo ako veľký kompliment. Nerobím ich teraz, ale milujem tie dievčatá, ktoré robia.

Chápem, prečo sa ženy týmto spôsobom pokrývajú. Mám všetky tieto škvrny na nohách [od lži], takže teraz sú rovnako ako starej lady plážové nohy ku mne, ale milujem sa opáť. Cítim sa dobre a dáva mi niečo na pláži.

Ako by som vyzeral, ak by som to neurobil celý môj život? Neviem. Páči sa mi to však. Každé leto moja rodina má tanierovú súťaž s malým ceremoniálom, kde všetci volíme, a kto vyhrá, dostanú krídlo. Moja sestra Gretchen vždy vyhrá; ona dostala každú krídlu. Mohol som vyhrávať pred dvoma rokmi, ale ja som nešiel domov v auguste, takže som nemohol súťažiť. Severná Karolína slnko drží dlhú dobu, a to je to pekné bobule farbu, ale opaľovanie je veľa práce, pretože je to tak horúce a vlhké.

Mám rád tvar mi nohy. Vlastne všetci v mojej rodine majú silné nohy. Sú robustné. Mohli by sme doručiť poštu alebo pracovať na UPS. Teľatá môjho brata Davida sú len obrovské. Všetci chodíme veľa a vezmeme schody a pracujeme bez toho, aby sme o tom premýšľali.

VIDEO: Amy Sedaris zdieľa svoje najlepšie krása Tipy

Nemám rád chodiť do posilňovne, ale už dlhú dobu som mal toho istého trénera. Nerobíme nič konkrétne, len pretrvávajúci tréning s malým kardio. Pred mojou novou show, Doma s Amy Sedaris, Snažil som sa pracovať čo najviac, pretože som vedel, že keď budem natáčať, nebudem schopní. Teraz sa musím ťahať do telocvične. Mám pocit, že som ho prekonal a stal sa silným.

Pokiaľ ide o údržbu, pravdepodobne sa ohožim každý druhý deň. Páči sa mi tie lacné dvojité čepele, ktoré pochádzajú z balenia. Nikdy som experimentoval s rôznymi holiaci strojčekmi. Mám rád tie, a mydlo. Nemôžem stáť bez toho, aby ma na mojom krémom. Páči sa mi CeraVe, ako aj kokosový kúpeľ po Epickrene; má to mastný dotyk. V mojej rodine som známy ako najlepšia koža. Bohužiaľ, na to nie je krídlo. Keď idem domov, každý sa chce dozvedieť môj kožný režim. Nakoniec som prešiel obývacou izbou na kliniku a poskytol im fantazijné procedúry. Neviem, čo robím, ale nečinia nič pre ich tváre, takže niečo je pre nich dobré.

Som za pultom na výstave, takže nemôžete vidieť moje nohy, ale zvykla som si navyše nosiť vysoké podpätky. Bolo to zábavné a ja som sa správal inak. Sarah Jessica [Parker] robí skvelé topánky a ja som ich veľa nosila. Sú naozaj pohodlné a cenovo dostupné. Mám rád spôsob, akým zapadajú na moje nohy, pretože sú trochu široké, pretože sú aj pre ľudí, ktorí žijú v Ohiu. Kedykoľvek som urobil Letterman, vzal by som šek a kúpil si drahý pár topánok – a ja stále nosím všetky tie. Väčšina z nich bola Manolo Blahniks, ktorú mi Sarah Jessica obrátila. Neviem, či by som trávil toľko teraz, ale nohy vyzerajú o 100 percent lepšie, keď máte trochu výšky.

SOUVISLOSTI: Sofia Vergara odhaľuje tajomstvo za jej dôverou

Všeobecne platí, že neviem, či som dobrá v tom, že som sexy, ak nie je to postava. Moji najobľúbenejší hráči pravdepodobne boli Mimi Kanasis Nezlomiteľná Kimmy Schmidtová, kto má ten účes v krajine a malý vlk tvár, alebo Jerri Blank od Cudzinci s Candy. Keď som bol Sex a mesto, Bol som v makeup navždy, trikrát dlhšie ako keď som hral Jerriho. Vždy hovorím Sarah Jessicu: “Vieš, že Jerri Blank má rovnaký štýl ako Carrie Bradshawová.” Má tendenciu súhlasiť.

Je zábavné byť pekne na výstavy, ale zvyčajne, keď sa pozerám do zrkadla, chcem sa smiať. Potrebujem hák, ako falošné zuby, malý krtek – niečo iné ako ja, čo je nudné! Z vizuálneho hľadiska sa chcete všetko smiať. Je to len zábavnejšie.

-A PREHĽAD NA SARAH CRISTOBAL

Doma s Amy Sedaris premiéry 24. októbra na televízii.

Módny redaktor: Vicki Farrell. Vlasy: Charlie Taylor pre Tracey Mattingly. Makeup: Nick Barose pre exkluzívne riadenie umelcov. Manikúra: Casey Herman pre The Wall Group.

Pre ďalšie príbehy, ako je tento, vyzdvihnite októbrové vydanie V štýle, k dispozícii na novinových stánkoch, na Amazon a pre digitálne stiahnutie 15. septembra.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

17 − 11 =

map