Bebe Rexha spúšťa módnu kolekciu a novú hudbu – všetko dnes

Bebe Rexha
Ray Tamarra / obraz GC

viac

Alexandra Whittakerová

11. augusta 2017 @ 9:45
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Bebe Rexha je silou, s ktorou treba počítať.

27-ročná speváčka a samozvaná “pop-disruptor” už nahromadila sledovanie miliónov na sociálnych médiách – ktoré sa nazývajú jej “Rexhars” – a nemá v úmysle spomaliť. Multitalenovaný umelec zverejnil na začiatku tohto roka EP Všetka chyba: Pt 1 pred spoluprácou s bývalým režisérom Louisom Tomlinsonom na svojom prvom sólovom singlom, ale to nie je všetko, čo má tento rok v obchode s fanúšikmi. 

Rexha uvoľňuje nový EP Všetka chyba: Pt 2 dnes pri súčasnom spustení módnej kolekcie. Na rovnaký deň.

Módna kolekcia je spolupráca medzi spoločnosťou Rexha a webom predaja blesku Gilt, ktorá jej pomohla vytvoriť 11-dielnu bomberovú bundu, ktorá bude k dispozícii online v piatok od 12 ET. Bundy sú napísané textmi Rexhy, len ak si zamiluješ svoje slová, takže ich chceš nosiť.

Daniel Zuchnik / WireImage

S toľko, čo sa deje, myslíme si, že je bezpečné povedať, že Bebe Rexha je meno, na ktoré by ste si mali zvyknúť počuť. Prečítajte si náš rozhovor s Rexha nižšie a prechádzajte niektorými našimi obľúbenými kusmi Bebe Rexha pre Gilt a uvidíte sami seba. 

Pri pohľade na kolekciu a vašu Insta je zrejmé, že máte skvelý osobný štýl. Kto je váš štýl inšpirácie?

Úprimne povedané, milujem veci z 90-tych rokov, ktoré sú robustné, súčiastky, roztrhané alebo drsné džínsy s tesným nádržím. Miloval som Aaliyah, TLC, Gwen Stefani – bolo to tak chorý čas pre grunge a hip-hop. Všetko bolo takou atmosférou, že začíname vidieť znovu.

Čo vás motivovalo pracovať so spoločnosťou Gilt na tejto zbierke?

Gilt je známy pre spustenie rôznych zbierok kapsúl pre svojich členov, takže keď som sa s nimi posadil a hovorili sme o nadchádzajúcom projekte, Všetky vaše chyby Pt: 2, a nápady na to, ako ho spustiť vo väčšej miere, bolo to prirodzené fit, ktoré si myslím, že naozaj rezonuje s mojimi fanúšikmi.

Ako ste sa podieľali na celom procese návrhu??

Mám veľmi ruky. Gilt bol skvelý partner a naozaj pomohol vytvoriť to, čo som si predstavoval, a zároveň ma riadil procesom. Mal som celkom dobrú predstavu o tom, čo som chcel pre tieto bundy a chcel som použiť rôzne tkaniny a farby. Máme niekoľko rôznych denim možností, saténu možnosť, strihanie štýl, flitre, pestrofarebné kožušiny, kolíky, kožené okraje, kryštálové zdobenie a ďalšie, ktoré milujem!

Aká je vaša obľúbená skladba?

Milujem džínsovú bundu s ručne vyfarbenou bundou s albumom “The Way I Are” a “Bad Bitch” v bielej denim bunda.

Zdvorilosť

Tieto bundy používajú názvy skladieb a texty z vašej práce, čo je celkom skvelé, a to najmä preto, že tento týždeň vydávate úplne novú hudbu. Ako sa vaše nové vydania na Všetka chyba: Pt. 2 rozšíriť Všetka chyba: Časť 1?

No, je to stále Všetky vaše chyby (Haha). Ale je to šesť nových skladieb, ktoré by som nemohol byť viac nadšený, aby som sa podelil s mojimi fanúšikmi! Mám piesne s Florida Georgia Line, Gucci Mane, Lil Wayne, okrem iného, ​​a naozaj si myslím a dúfam, že moji fanúšikovia budú tak, ako to boli prvé.

Texty tvojej piesne “The Way I’m (Dance with Somebody)” sa dostali do zraniteľných skupín. Začína to “Je mi ľúto, nie som najkrajšia / nikdy nebudem spievať ako Whitney.” Aká bola ich inšpirácia?

Je to naozaj o tom, kým ste a milujete sa za to. Nemusíte sa snažiť predstierať, že ste niekto iný, ale kým ste – je láska, zábava a skvelé veci, ktoré pochádzajú z toho, že ste sami. Majte to skutočné a mať dobrý čas!

Počas práce na vlastnej hudobnej a módnej línii ste si tiež vybrali čas na spoluprácu s bývalým členom One Direction Louis Tomlinson na jeho prvom sólovom singli. Aké to bolo pracovať spoločne? 

Mám rád, že s ním pracujem. Je taký milý a super talentovaný.

V neposlednom rade, kedy môžu fanúšikovia očakávať hudbu vid?  

Čoskoro! Spájame to.

Hudba pre naše uši. Prejdite niektorou z kolekcií Bebe Rexha Gilt nižšie.  

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 8 = 17

map