Beyoncé Just Dropped nové hudobné video plné rodinných záberov

tk
Lester Cohen / Getty Images

Olivia Bahou

Apr 04, 2017 @ 16:00 hod

Dnes je deviate výročie svadby Beyoncé a Jay Z, ale my sme tí, ktorí získali najvyšší dar. Na počesť mimoriadneho dňa nám kráľovná Bey požehnala novou verziou svojej piesne z roku 2015 “Die with You” a hudobné video plné domácich videozáznamov, ktoré vás zabudnú všetko o Becky s dobrým vlasom.

“Preto miláčik Zobudím sa, len aby som s tebou spal / otvoril som oči, aby som mohol vidieť s vami / a žijem, aby som mohol zomrieť s tebou,” Beyoncé spieva Jay v aktualizovanej verzii trasy na počesť ich deviateho výročia. Hudobné video, ktoré tiež v utorok kleslo na Tidal, sleduje ich vzťah od prvých dní až po ich svadbu v roku 2008, narodenie teraz päťročnej Blue Ivy Carterovej a Beyho druhého tehotenstva (v prípade, že ste náhodou zabudli, že ona očakával dvojčatá).

Kráľovná Bey tiež vydala playlist pre jej hubby, s piesňami ako Sade “Love Is Stronger Than Pride,” Marvin Gaye je “I Want You”, a Robin Thicke je “stratil bez U.”

VIDEO: 11 krát Beyoncé oblečená ako skutočná nevesta

 

Ak ste neboli členom Beyhive, toto hudobné video vás mohlo vážne previesť. Prejdite na najkrajšie, nikdy predtým nevidené chvíle z novej skladby Bey, “Die With You”.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

32 − = 23

map