Bill a Hillary Clinton Kúpiť dom Next Door v Chappaqua za $ 1,16 milióna – Take Look Inside

Clinton Upstate NY House - LEAD
Spencer Platt / Getty

Jane Asher

28. septembra 2016 @ 5:00 hod

Napriek tomu, že Hillary a Bill Clinton dúfajú, že sa dostanú do Bieleho domu, prídu v januári, mocný pár si nedávno kúpil domov vo výške 1,16 milióna dolárov v Chappaqua, predmestí severne od New Yorku.

Podľa spoločnosti Trulia sedí domček s rozlohou 3,631 štvorcových stôp, tri spálne, tri a pol kúpeľňového rančového štýlu na ploche 1,5 hektára a môže sa pochváliť veľkým bazénom a dvorom s dostatkom priestoru pre svoju dcéru Chelsea Clinton, jej manžel Marc a ich vnúčatá, Charlotte a Aiden, aby prišli na návštevu.

Nový dom sa nachádza hneď vedľa domu Westchester, ktorý vlastní spolu od roku 1999 a poskytne priestor na preplnenie pre rozšírenú rodinu alebo dokonca pre bývalých členov sekcie POTUS Secret Service.

S obrovským otvoreným rozložením pôdorysu, spálňami pre vnučky a očarujúcim bazénom a veľkým dvorom je tento dom určený pre bývalého prezidenta a jeho prezidentskú nádejnú manželku.

Tu je nádej, že nový dom má dostatok priestoru na skriňu pre farebnú paletu klintonov!

VIDEO: Prehliadka Hillary a Bill Clinton nových $ 1,16 milióna Chappaqua Home Next Door

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

3 + 6 =

map