Billy Eichner na televíznych štýloch, off-screen štýle a prečo stále používa zoznamka aplikácií

On prekonal v roku 2011 s jeho vo vašej tváre vypočúvanie na Billy na ulici, zaujal úlohu v parkoch a rekreáciu, a teraz hviezdy na ťažkých ľudí. Ale aj keď sú mnohé postavy Billyho Eichnera manické, jeho osobnosť mimo fotoaparátu je úplne vycibrená.

Všetci vieme, že herci sa líšia od postáv, ktoré hrajú v televízii, ale Billy Eichner uľahčuje divákom zmätok. V každom z jeho dvoch uznávaných vystúpení, Billy na ulici (na truTV) a Ťažkých ľudí (na Hulu), Eichner zobrazuje nahlas, gay, rýchlo rozprávaný, posadnutý celebrít New Yorker, ktorý sa nazýva Billy.

Aj keď skutočný Eichner má rovnaký popis, nie je taký ako jeho Billy na ulici persona, ktorý bombarduje ľudí na chodbách na Manhattane s otázkami o rozdieloch medzi Kris Jenner a Geppetto. Ani Eichner nie je horký a bludný ako podradený herec-komik, na ktorom hrá Ťažkých ľudí. Jeden iný rozdiel: Eichner sa šaty oveľa lepšie ako jeho schlubby, oblečený do mikiny, alter egos. Samoobslužný bývalý tuk z Queensu, Eichner má teraz dvoch stylistov na záchranu jedného na každom pobreží – a rýchlo sa učí príležitosti a výstupy hollywoodskej módy vrátane nebezpečenstva, že nosia príliš veľa bronzov na Emmys.

VIDEO: Billy Eichner a V štýleLaura Brown hrať v našom módnom šatníku

 

v Ťažkých ľudí, vy a tvorca show, Julie Klausner, hrajte mladšie, menej úspešné verzie sami. Až do niekoľkých rokov ste mali problém nájsť prácu, aj keď ste vyvinuli lojálnu fanúšikovú základňu komediálnych a divadelných zasvätencov. Ako sa veci teraz líšia?
Nuž, vždy som tvrdo pracoval, ale teraz sa konečne dostávam za to. Spomínam si, že môj otec mi hovoril: “Ak si taký génius, ako by si nemohol dostať tri rady Právo a poriadok?”Povedal som mu,” otec, show business nie vždy má zmysel. “

Billy na ulici je teraz v piatej sezóne a hostia celebrít zahŕňajú hviezdy ako Jon Hamm a Lupita Nyong’o. Mnoho ľudí si neuvedomuje, koľko úsilia ide do každej epizódy napriek jej vzhľadu.
Myslím, že je to tá najťažšia vec, ktorú budem robiť. Existuje toľko premenných, pretože som tam na uliciach v New Yorku a ja kričím na ľudí a improvizujem celý čas. Celebrity hostia, ktorých sme mali na predstavení, prichádzajú v myslení: “Ach, to bude zábavná, hlúpa vec” a sú šokovaní, ako to vyčerpáva. Som prekvapený, koľko si stále myslím, že je to smiešne – pojem prerušenia niekoho, kto sa chystá na svoj deň. To ma stále rozosmeje.

Segment 2015 s Michellom Obamom a Veľkým vtákom, v ktorom vás FLOTUS tlačil do nákupného košíka po tom, ako odpovedal na trivia otázky o situácii v roku 1980 Fakty života– bol nominovaný na Emmy. Ako ste dostali prvú dámu na vašu show??
Priblížila sa k nám! Som celkom nehanebný, ale nikdy by som za milión rokov nepomyslel, že by som Michelle Obamu. Obamové sú však neuveriteľne mediálne dôverní a chce ju propagovať Eat Brighter! kampaň a vyhľadať správneho kreatívneho partnera, aby urobil video. Zastrelili sme ho v supermarkete namiesto toho, aby sme boli na ulici, ale chceli sme, aby veci zostali spontánne a nešifrované, a preto jej dopredu neznajú svoje otázky. Bola krásna a dostala absurditu. Bol som blázon nervózny.

SOUVISLOSTI: Prvá dáma Michelle Obama o štýle, sociálnych médiách a najväčších výzvach, ktorým čelia dievčatá dnes

Je tu stereotyp, že všetci veľkí komici sú na nejakej úrovni hlboko trápení ľudia. Ste vy?
Nie. Bol som relatívne šťastný chlapec s veľkými rodičmi. Nebol som poškodený, pokiaľ nepovažujete svoju posadnutosť za showbusiness za nezdravú. Možno je tu prípad. Bol som tučný, homosexuálny židovský chlapec, ktorý sedel a pozoroval veľa televízora a pohltil ho ako špongiu.

Na túto posadnutosť stále pracujete. Ktoré ukazuje, že ste závislí na?
Návrat, s Lisou Kudrowovou, je mojou najvýznamnejšou ukážkou všetkých čias. Keď to vyšlo, dostali sa k nejaké zlé recenzie a naučil ma, že niekedy kritici nerozumejú. A, a Výstava Wendyho Williamsa je úplne podceňovaný. Milujem Wendyho – vždy odvtedy, čo začala v rádiu. Nemá dostatočnú úctu. Kto iný je dobrý v dennej diskusii už ukazuje? Nikto! Ale je tu Wendy, každý deň vtiahne divákov.

V akom veku ste začali starať o svoj osobný štýl?
Bol som vždycky kocúrik, ale v mojom vyššom ročníku strednej školy som začal vedieť, ako som sa pozrel. Rozstrihala som si vlasy a vložila do neho nejaký gél, čo bolo pre mňa veľkou vecou. Podvedome som si pravdepodobne myslela: “Ó, budete chcieť začať mať sex na vysokej škole, takže by ste mali vyzerať lepšie.” Vždy som bol veľmi pragmaticky.

V štýle MOS Jan - Billy Eichner - Lead
Mona Kuhn

Spáchali ste v prvých dňoch nejaký módny faux pas?
Boli tam nejaké rozhovory s rozhovormi, ktoré som robil tam, kde som sa obliekala, a keď som ich neskôr sledoval, myslela by som si: “Ach, nie, nie, nie.” A prvýkrát som išiel do Emmys, makeup artist bola veľmi silná na falošnej koži – a ja som ju nechala robiť jej vec, pretože som si myslela, že je to expertka. Potom som sa videl a pomyslel som si: “To sa už nestane.”

Pre vaše verejné vystúpenia ste nosili veľa spiffy obleky. V týchto dňoch by niektorí ľudia mohli dokonca nazývať dapper.
Práve teraz pracujem veľa, a niekedy je priemyselná večera jediná zábavná udalosť za tento mesiac. Takže chcete vyzerat dobre a vychutnať si to. Tiež je dôležité ukázať ľuďom rozdiel medzi mnou a mojím charakterom Billy na ulici. Má tento nízky nábytok džínsov a tričiek a ja som si uvedomil, že lepšie oblečenie v reálnom živote pomohlo ľuďom rozlišovať. Takže teraz skutočne naplánujem príslušenstvo vopred, pretože to trvá niekoľko hodín. Hodín! Je pre mňa šokujúce, ako dlho to trvá, a ja sa len snažím na obleky a väzby.

SOUVISLOSTI: Sarah Jessica Parker o štýle, materstve a prečo opustila Twitter

Si jediný a ty si trochu slávny. Je nebezpečné používať aplikácie na rozpoznávanie údajov?
Nie, ja som na Grindr a všetky tie veci – len to robím a je mi jedno. Mladšia generácia to považujú za samozrejmosť. V určitom okamihu budeme mať prezidenta, ktorý bol Snapchatting nahé fotky, keď bol vo veku 20 rokov a nikto to nevadí.

A čo ohrozenie starnutia v Hollywoode? Keď príde na tlak zostať mladý-hľadá a sexy, kto má to ťažšie, rovné ženy alebo homosexuálov?
Rovné ženy, rozhodne. Ak ste žena v tomto obchode, vy ste zatracený, ak to urobíte a zatraceně, ak nie. Ak sa dostanete do operácie a nekončíte ideálne, všetci hovoria: “Prečo to všetko funguje?” A ak ju nedostanete, hovoria: “Vyzerá tak stará.” Alebo , “Vyzerá skvele. Čo urobila? “Je to naozaj nevýrazná situácia.

Stále viac ľudí sa o ňom začína odvolávať.
Muži by mohli vyvíjať tlak na seba, ale nemyslím si, že to priemysel robí im. Možno je to problém, ak ste určitý typ herec. Predstavujem si, že niekto ako Zac Efron cíti tlak, ale v komédii nie je úplne rovnaký štandard, ďakujem Bohu. Bez ohľadu na to, ako som vyzerala, Billy na ulici by pracoval. Takže ešte nemám tú starosť. Porozprávajte sa so mnou za 10 rokov.

Pre ďalšie príbehy, ako je toto vyzdvihnúť V štýlejanuár vydanie, na novinových stánkoch a k dispozícii na digitálne stiahnutie 9.

Fotografoval Mona Kuhn; Štýlový Jenny Ricker.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

24 − = 20

map