Chrissy Teigen a John Legend nás usmrtili týmito roztomilými fotkami Baby Luna

TK
chrissyteigen / Instagram

Olivia Bahou

04 októbra 2017 @ 14:00 hod

Dcéra Chrissy Teigen a John Legend, Luna Simone Stephensová, by mohla byť jedným z najviac fotogénnych detí na svete, čo je výhodné, pretože mama a otec sa nezdá, že prestávajú zakrývať svoje fotky.

V priebehu svojho mladého života sa 1-ročná žena stala sous kuchárkou, hrajúc si hudbu s jej Grammy-víťazným otcom a odcudzila show na rodinnú dovolenku do Talianska – to všetko pred miliónmi nasledovníkov.

Pár, ktorý sa v septembri 2013 vydal na jazere Como, 14. apríla 2016 privítal svoje milé dievčatko a rýchlo si osvetlila svoj život. “Je tu! Luna Simone Stephens, sme tak milovaní s vami! A ospalý. Veľmi ospalý, “Teigen, V štýlenovembrovú kryciu hviezdu, napísala v príspevku oznamujúcom jej príchod.

VIDEO: Dieťa Luna jedla svoje prvé pevné jedlo

S jej nádhernými lícnymi kosťami a veľkými hnedými očami svojho otca je malá Luna perfektnou zmesou svojich slávnych rodičov. Pokračujte v posúvaní, aby ste si pozreli najkrajšie fotky Luny, s ktorými sa s nami zdieľali rodičia za posledných 12 mesiacov.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

24 − 21 =

map