Curvy dievčatá, radujte sa! Rebel Wilson začala svoju vlastnú módnu líniu

“Pochádzam z rodiny psov,” hovorí Rebel Wilson a pokúša sa vysvetliť kruhový rozchod jej podnikateľského ducha. Herečka, ktorá pochádza z predmestí Sydney v Austrálii, pripomína, že aj vo veku 7 alebo 8 rokov, jej rodičia a ich beagle na okruhu šampionátu (jej matka, Sue Bownds, je uznávaným šľachtiteľom a sudcom), ona a jej súrodenci často predávali niečo-psí výrobky, cukríky, žiarovky na Silvestra.

“Viete, ako deti predávajú čokoládu v škole za charitu?” Pýta sa. “No, aj ja by som to urobil, ale láska bola pre mňa. Nebolo to, ako by som vytiahol podvod na ľudí. Vysvetlil by som, že chcem ísť na dovolenku alebo tak niečo. “

VIDEO: Váš prvý pohľad na Rebel Wilson x Anjelov

 

Táto skúsenosť sa musí pretiahnuť na Wilsona, ktorý dnes – okrem toho, že je známy ako Fat Amy z Pitch Perfect série a pre jej mimoriadne významné úlohy družičky a Ako byť jednoposteľová– sa pustil do nového podniku ako návrhár oblečenia pre trh s nedostatočnou veľkosťou 14-a-up. Po úspešnej skúšobnej prevádzke v roku 2015 so špecializovaným maloobchodným predajcom Torridom zavádza ambicióznejšiu zbierku nazvanú Rebel Wilson x Angels, ktorá prichádza v hlavných obchodných domoch tento rok v lete.

Zatiaľ čo veľa hviezd, pred ktorými sa pokúsila speňažiť svoje osobné značky prostredníctvom módy (kategória kriviek privítala dizajnérov celebrít Melissa McCarthyho a Beth Ditto), je Wilson rozhodnutá nielen uspieť v obchode s odevmi, ale aj nastaviť silný príklad ako herečka a výrobca, ktorý si vytvára vlastné pravidlá.

“Milujem vytvárať niečo z ničoho,” hovorí Wilson, oblečený v ružovom saténovom bombardéri z novej rady cez čierne džínsy a V-krk. Stretávame sa v jej kancelárii, ktorá je vlastne domom v novom bedrovom páse západného Hollywoodu. Návrhár obsedant, ktorý remodeluje domy na boku, Wilson nedávno zrekonštruoval priestor, budova vzdušná kuchyňa a šedá a biela obývacia izba so sedadlom showroom.

SOUVISLOSTI: Zoey Deutch sa nebojí miešať politiku s výkonom

rebel Wilson Ruched Jersey Knit Skirt
Zdvorilosť Rebel Wilson
Rebel Wilson x Anjeli
$ 69

NAKUPUJ TERAZ

Odtiaľ riadi viacero projektov, ako aj svoju novú úlohu filmového producenta s dvomi štúdiovými filmami. Hviezda v oboch: Nie je to romantické? a a Dirty Rotten Scoundrels remake titulovaný Nasty ženy. A ona pole ostatné ponuky, rovnako ako ona začne rozširovať Rebel Wilson do značky životného štýlu, potenciálne pridať topánky, tašky a aktívne oblečenie.

“Musel som vytvoriť svoje vlastné hry, televízne role a filmové projekty, aby som mohol hrať na diely, ktoré som chcel,” hovorí. “Je to to, čo som vždy urobil ako herečka, ale nikdy som nepovažoval za dospievajúceho, že by som mala niekedy módnu líniu.”

Wilson často vyvíja postavy založené na nepríjemnom objatí svojej veľkosti. Ako komik, jej váha a telesnosť sú jej čiarami. Ona znova opísala svoj prirodzený stav ako “elastické pásové pásy”, a na 2015 MTV Movie Awards ona spoofed Victoria je Secret módne prehliadky strutting na scéne v obrovských krídlach s holým stredom.

V reálnom živote je Wilson osobne citlivý na spoločenské tlaky štandardov krásy a najsilnejší paradox módneho priemyslu, ktorý používa termín “plus veľkosť” na popis oblečenia, ktoré v skutočnosti reprezentujú normu. Priemerná veľkosť americkej ženy je 16 až 18 rokov, podľa štúdie z minulého roka Medzinárodný vestník módneho dizajnu, technológie a vzdelávania. Rovnako ako toľko žien, aj keď sa stala úspešnejšou, Wilson nenávidel nakupovanie.

“Bola som mladá žena, ktorá zarábala peniaze a nemal som šaty na nákup,” hovorí. “Mali ste pocit, že ste boli nad určitou veľkosťou, dizajnéri sa o teba nestarali.”

Práca so stylistkou Elizabeth Stewartovou, ktorej klientmi sú Cate Blanchettová, Viola Davisová a Julia Robertsová, pomohla Wilsonovi nájsť jej pohľad. Povedala, že si pozrela tipy na to, ako sa prezentovať na fotkách Americký ďalší najlepší model. “Vždy, keď mali dievčatá s veľkou veľkosťou, vždy som mala rád,” Jo! “, Hovorí,” aj keď by mali iba jednu alebo dve sezóny. “

Súvisiace články: 14 Vyzerá to, že sa Rihanna stala medzinárodnou módnou ikonou

rebel Wilson
Zdvorilosť Rebel Wilson

Napriek odvážnemu charakteru jej postáv a jej názvu sa Wilson šaty celkom konzervatívne, čo sa odráža v novej zbierke. Prvé návrhy zahŕňajú trendové bundy, ako je motocykel so sedmičkami v sofistikovaných farbách, skôr leštené šaty a len niekoľko hmatov z jej podpisu provokatívne vtip. K dispozícii je džínová bunda, napríklad vyšívaná so správou na zadnej strane: “Len ma vezmi a nakŕmi ma hrozno.”

Väčšina položiek má cenu nižšiu ako 100 USD, zatiaľ čo semišová bunda je najdrahší dizajn, za 298 USD. Nie je to príliš veľa zábavy, hovorí, pretože to nie je to, čo skutočné ženy chcú nosiť každý deň (aj keď Wilson sám navrhol rad tričiek nazývaných Fat Mandi, ktoré obsahovali cupcakes a šišky vytlačené pastie štýlu na hrudi).

Maloobchodníci nadšene reagovali na jej zbierku. Dillard’s, Lord & Taylor a Nordstrom ho budú prevážať v stovkách obchodov po celej krajine a Wilson plánuje vystupovať na podporu spustenia. “Ona apeluje na všetky vekové skupiny a má veľký hlas s obrovským sociálnym médiám,” hovorí Charles Mamiye, výkonný riaditeľ Mamiye Brothers, ktorý vyrába linku. “Vidíme to ako príležitosť 100 miliónov dolárov. Nie je to nijaká nika. “

A vzhľadom na Wilsonove túžby to môže byť len začiatok. Nakoniec hovorí, že by chcela navrhnúť a postaviť zábavný park v Austrálii, niečo na Disneylande, možno. A úprimne povedané, nebolo by múdre pochybovať o jej ambíciách.

“Pravdepodobnosť, že niekto ako ja, ktorý som urobil v Hollywoode, je podľa mňa menej ako pravdepodobnosť stať sa hráčom NFL, ak ste americký hráč,” hovorí. “Mám pocit, že som vždy mala takú vnútornú dôveru.”

Pre ďalšie príbehy, ako je tento, vyzdvihnite augustové vydanie V štýle, k dispozícii na novinových stánkoch a pre digitálne sťahovanie 7. júla.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 1 = 1

map