Daisy Fuentes a Richard Marx sú ženatí! Choďte dovnútra ich zasneženej zimnej svadbe

Mariah Carey nie je jediný A-lister, ktorý má útočisko v Aspene, Colo., V tejto sviatočnej sezóne. Bývalá MTV VJ Daisy Fuentes a spevák Richard Marx sa tiež tešia z mestských snehových vrchov nielen kvôli svojej kráse, ale aj na oslavách svadobných sviatkov. Na Štedrý deň sa novomanželia Fuentes dostali na Twitter, aby oznámili svetu, že šťastný pár povedal: “Ja” v stredu 23. decembra.

“Stalo sa to a nemohol som byť šťastnejší,” napísala spolu s úžasným obrazom, kde Fuentes hrdým ukáže svoje ohromujúce šaty z čipky a zodpovedajúce závoj, zatiaľ čo Marx vyzerá pekne v černom smokingu so zodpovedajúcim bielym šálom proti zimnej bielej krajine , Nebol to jediný záber, ktorý novomanželia zdieľali.

FOTKY: 100 najznámejších svadobných okamihov celebrít

Kde presne vymenili sľuby? Fuentes na Twitteri odhalil, že sa dostali do vnútra Aspenovej radnice, kde sa krása dotkla aj falošnej kožušiny s podobným fuzzy klobúkom. Marxovi traja synovia z predošlého manželstva so Cynthia Rhodosom boli tiež na cestách.

Pár sa údajne datoval asi rok a Fuentes hral v Marxovom hudebnom videu za “Krásne zbohom” v roku 2014. “Dalo mi to zmysel, aby som sa opýtal mojej spoluautorky na pieseň, Daisy Fuentes, aby som bol môj -star vo videu, “povedal ľudia v septembri 2014. “Okrem písania piesne so mnou je Daisy príkladom sexy, elegancie a triedy.”

FOTKY: 17 Celebrity Bridesmaids, ktorí vzali #SquadGoals na ďalšiu úroveň

Blahoželáme šťastným hviezdam!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

5 + 2 =

map