Demi Lovato dostane emocionálne ocenenie v médiách GLAAD

Bolo jasné, že Ruby Rose a Demi Lovato boli presunuté, keď prijali svoje príslušné ocenenia na 27. ročníku GLAAD Media Awards v Beverly Hills v sobotu večer.

Pred Oranžová je nová čierna herečka vystúpila na pódiu v Beverly Hilton, aby získala jej cenu Stephen F. Kolzak V štýle česť znamenala pre ňu “všetko”. “Vyrastal som a obrátil som sa na filmy, televíziu, časopisy a pokúšal som sa nájsť niekoho, kto bol ako ja, a ja som nikdy nenájdil nikoho takého a ja doslova na obdobie môjho života som si myslel, že som jediná homosexuálna osoba na svete,” ona pokračoval. “Bol som odvtedy, keď som mal 12 rokov, takže to bola naozaj osamelá existencia pre mňa, kým som začal vidieť sám seba zastúpený v médiách. Aby som vedel, že mi GLAAD dáva cenu a ctí ma, je to naozaj divné a vzrušujúce a krásne, pretože sa cítim, ako by som robil niečo v mojom živote. “Herečka, ktorá ju prilepila v bielom Aquilanu Rimondi jumpsuit a jej zelené vlasy sčesané v pletené korunky, neskôr prijal cenu počas show a dostal obrovský šok, keď Taylor Swift vyskočil na javisku, aby ju predstavil.

rád Awards embed 3
Frederick M. Brown

SÚVISIACE: Ruby Rose vysvetľuje svoje nové zelené vlasy

“Cena Štefana F. Kolzaka sa udeľuje otvorene profesionálom LGBT, ktorý významne prispel k boju za rovnosť a prijatie,” povedal Swift. “Dnes večer som tu na počesť niekoho, kto prostredníctvom svojich slov a prostredníctvom svojich činov je silou prírody. Povie svetu, že nás nikto nedokáže posúdiť a nikto nás nemôže zastaviť. “

Ako Rose vzala smiech a objala Swifta, povedala: “Nie ste niekto len Taylor Swift! Som naozaj emotívny človek a musel som prejsť všetkými možnými vecami, ktoré by sa mohli stať, ktoré by mohli vyvolať plač. Nemyslel som, že Taylor Swift je jedným z nich. “

rád Awards embed 4
Michael Tran

SÚVISIACE S DANOU Taylor Swift a Lily Aldridge Choď do Disneylandu

Medzitým bola Lovato presunutá na slzy, keď prijala cenu Vanguard od jej BFF Nick Jonas, ktorá sa mu podarila pomôcť mu a ostatným v jej živote “objatie [ich] zraniteľnosti.” Dodal: “Demi, som hrdý aby som vám zavolal svojho priateľa. Som vás neustále inšpirovaný. Ľúbim ťa.”

rád Awards embed 1
Steve Granitz

Skladateľka, ktorá predtým v noci zničila dom s výkonným výkonom “Stone Cold”, zasiahla javisko, oblečené v čiernych sakoch Sass a Bide a nohavičkách na zvieratách, a povedal: “Nečakala som, že by som roztrhala alebo plakať, ale Nick tvoje slová boli tak krásne. ” Dodala: “Vždy som vedel, že ak som to urobil ako spevák, musel som používať svoj hlas oveľa viac ako len spev. Toto ocenenie toľko znamená pre mňa –viac než akúkoľvek hudobnú cenu, pretože toto je skutočná vec. ”

Caitlyn Jenner, oblečená v červených ozdobných šatách, odišla aj víťazka Ja som Cait prepojená s aktivitou Jazz Jenningsových aktivistov za práva práv LGBTQ Ja som jazz pre seriály s výnimočnou realitou. “Som veľmi poctený, že toto ocenenie zdieľam s Jazzom,” povedal Jenner. “Svojím príkladom a vašou prehliadkou dáva týmto mladým ľuďom nádej, že budú môcť prežiť ten veľmi náročný čas, keď vyrastú a pokúsia sa zistiť, kto sú.”

SÚVISIACE s: Najpamätnejšie oblečenie Caitlina Jennera

Po udelení ocenení, kde kandidáti ako Queen Latifah tiež vyhrali veľký, bol čas na po party. Ako hostia ako Lea Michele viedli dovnútra, aby narazili na tanečný parket, chytili koktaily a oslavovali večernú noc, Rose urobila rýchlu zmenu a uviedla sa v čiernej sako a čierne nohavice posypané striebornými flitrami. Dve báječné oblečenie v jednej noci = náš druh dievčaťa.

rád Awards embed 2
Steve Granitz
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

96 − 86 =

map