Dôkaz, že Kylie Jenner môže nosiť bikiny ako žiadny iný

Dávajte si pozor, Kim Kardashian-Kylie Jenner vám dáva útek pre svoje rizikové zrkadlové selfie peniaze. Len pár dní po tom, čo Kardashian vyslal nahé zrkadlo samé, ktoré bolo počuť po celom svete, jej najmladšia sestra odišla do Instagramu, aby sa podelila o svoju vlastnú, aj keď trochu viac zakryté. 

V selfie, ktorú Jenner jednoducho naznačuje s korunou emoji, 18-ročná krása preukazuje svoje vražedné krivky v bikinách s čiernym bandeau so zodpovedajúcimi bočnými vystrihnutými dnami.

��

Fotografie, ktorú vyslal kráľ Kylie (@kyliejenner)

Selfie je braná v kúpeľni toho, čo vyzerá ako hotel, čo by malo zmysel. Skôr v deň, Jenner Snapchatted jej a jej priateľov idú niekde na súkromnom jet, po ktorom nasleduje Instagram, ktorý sa objavuje v fuzzy čiernej sako mimo lietadlo, rovnako ako niektoré “gramy zvnútra. Prečítajte si ich, aby ste si ich všimli. 

Kľúčové slová: Kylie Jenner ukazuje svoju “Freckle Appreciation” v Fresh-tvárou Selfie

Fotografie, ktorú vyslal kráľ Kylie (@kyliejenner)

ukradol @ jordynwoods min mi z postele dnes ráno! Nikdy nebola v lietadle! A stále nevie, kam ide. Hehe mala predpokladať, že dnes večer chodí do školy. #hookie

Fotografie, ktorú vyslal kráľ Kylie (@kyliejenner)

vzlietnuť ��

Fotografie, ktorú vyslal kráľ Kylie (@kyliejenner)

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

86 − 83 =

map