Fotografické dôkazy, že narodeninový chlapec Justin Timberlake má najchutnejšiu rodinu

JT Cutest Dad Moments - LEAD
Justin Timberlake / Instagram

Olivia Bahou

31. januára 2018 @ 6:00 hod

Happy birthday, Justin Timberlake! Tanečnica, herec a šikovný tanečník sa dnes zmení na 37 rokov, a keď je stále srdcový, jeho dni hrať na poli sú už dávno preč. Namiesto toho, aby priniesla “Sexy Back”, trávi svoje víkendy visiacou na dvojročnom synovi Silasovi.

V skutočnosti je taký dobrý, že po piatich rokoch manželstva jeho manželka Jessica Biel nemôže ani nájsť chybu v jej hubby. “Doslova sa každoročne vydáme, hľadám tú vec, na ktorú naozaj naštve,” žartoval Biel Výstava Ellen DeGeneres.

VIDEO: Justin Timberlake a Jessica Biel ‘s najkrajší pár momentov

Jedna vec, na ktorú je rozhodne dobrý, je prekvapenie nad jeho rozkošnou rodinou. Výrobca hitov nemôže pomôcť, ale môže byť ohromený jeho pohybmi batoľa. “Zachováva so všetkými slovami” Nemôžem zastaviť pocit “. Je to trochu blázon, “povedal Timberlake pre DeGeneres. “Tancuje okolo domu.”

Ako otec, ako syn, zdá sa. Sledujte 12 rozkošných fotografií svojej mladšej rodiny, ktoré zaplnia dieru s veľkosťou “N Sync” v srdci.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

30 − = 22

map