Glee’s Lauren Potter je zapojená – a bol to najdrahší návrh EVER

veselí kamarátka priateľky z detstva, priateľka z detstva Timothy Spearová, ju predstavila v nedeľu 31. júla počas sviatku v romantickom pikniku v Laguna Beach.

26-ročný, najznámejší hráč na hranie s Jane Lynchovou Sue Sylvesterovou v seriáli Fox, povedal “áno” a teraz jej mama Robin Sinkhorn odhaľuje všetko o veľkom okamihu.

súvisiace: 5 Kreatívne spôsoby, ako oznámiť svoju angažovanosť v sociálnych médiách

“Vybral prsteň, zaplatil platby a potom naplánoval piknik a chvíľu, kedy sa dostal na jedno koleno, aby požiadal, aby sľúbila, že bude jeho jedným a jediným a oženiť sa s ním, keď sú pripravení,” povedala mama povedal ľudia, kde môžete vidieť fotky romantického momentu. “Potom sledovali západ slnka spoločne.”

lauren Potter with Timothy Spear - Lead 2016
@ TheLaurenPotter / Twitter

kolektívne awww, každý! Kudos Timothyho – ktorý je tiež 26 rokov a narodil sa aj s Downovým syndrómom ako Lauren – za to, že odtrhol takýto špeciálny návrh.

súvisiace: Tento Pokémon návrh taví vaše srdcia rýchlejšie ako Charizard niekedy mohol

Ukázalo sa, že rodiny Lauren a Timothy sa navzájom poznali, pretože obe boli deti a boli súčasťou rovnakých kurzov pre deti v Detskom centre v Riverside.

“V priebehu rokov sme udržiavali kontakt, ale to nebolo, kým sa deti nestretli, kým obaja žijú na Laguna Beach,” dodala. “Keď Lauren skončil vzťah, Timothy okamžite ju požiadal a oni sú spolu odvtedy.”

Nemôžeme sa dočkať, kedy sa dozvieme, čo bude ďalej pre tieto dve!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

93 − 86 =

map