Gwyneth Paltrow odhaľuje 20 svojich obľúbených vecí

Gwyneth Paltrow - InStyle February 2017 - LEAD
Greg Kadel

Samantha Simon

06.01.2017 @ 14.45 hod
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Keď produkt zarobí pečiatku schválenia spoločnosti Gwyneth Paltrow, viete, že je to dôležité. A zatiaľ čo wellness guru zdieľa mnoho najlepších výberov prostredníctvom svojej značky Goop, chceli sme sa ponoriť hlbšie do toho naozaj najvyššie na svojom zozname musí mať. Takže potom, čo sme sa stretli s Paltrowom kvôli nášmu februárovému krytu – počas ktorého sa uviazli na prísne kozie mlieko, očakávali sme, že hviezda preleje na svoje obľúbené veci, od obuvi až po starostlivosť o pleť. Tu je to, čo sme sa naučili: 

V šatníku, najpopulárnejšie spodné svietidlá značky Paltrow zahŕňajú klasický Chanel tote, džínsy MiH a niekoľko návrhov z nedávno spustených odevov značky Goop Label. Okrem zdieľania jej módnych favoritov sa kreatívna režisérka Juice Beauty hrala na tajomstve svojej žiarivej pleti (olej z tváre od Vintnerovej dcéry), jedlo, ktoré miluje najviac (ak nie je očistené, samozrejme), a jej ísť na fitness rutinné (tip: je to slávna metóda vytvorená jej osobným trénerom). 

Prejdite nadol pre všetky vychystávanie Paltrowa a pre viac informácií o hviezde vyzdvihnúť V štýleFebruára vydanie, teraz na stánkoch a k dispozícii pre digitálne stiahnutie. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

95 − 89 =

map