Happy Birthday, Bobbi Brown! Krása Mogul nás prechádza cez svoje najobľúbenejšie produkty

Bobbi Brown Birthday: Most Popular Products
S láskavým dovolením Bobbi Brown

Olivia Bahou

14. apríla 2016 @ 7:00 hod
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Happy birthday, Bobbi Brown! Krása magnát sa dnes zmení na 59 rokov a vyzerá to tak nádherne ako kedykoľvek predtým vďaka jednoduchej filozofii: “Žena je najkrajšia, keď vyzerá ako sama seba.” Skôr ako hromadenie make-upu, Brown uprednostňuje zvýraznenie ženskej prírodnej krásy, hovoriac V štýle, “Nevidím, čo sa deje s ženou, vidím, čo je správne.”

Make-up artist-turned-CCO sa preslávila svojim prírodným vzhľadovým make-upom, vytvára “základ, ktorý vyzeral ako koža” a písanie New York Times najpredávanejšie o kráse, ktorá trvá celý život. Dnes jej výrobky patria k najpopulárnejším na trhu a pomáhajú dievčatám na celom svete dosiahnuť perfektnú žiara.

SÚVISIACE S DÁRKY: Som Obsessed: Bobbi Brown je výživné rúž Farba Rúž

Na počesť svojich narodenín, Brown prešiel cez desať svojich najpredávanejších produktov a odhalil ich inšpiráciu. Pokračujte v posúvaní, aby ste zistili, ktoré figúrky lietajú z jej obchodov a prečo sú tak populárne.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

9 + 1 =

map