Happy Birthday, J.K. Rowling! Získajte inšpiráciu zo svojich najsilnejších citátov

TK
Mike Marsland / WireImage

Olivia Bahou

31. júla 2017 @ 6:30 hod

Hogwartsova Veľká sála je určite všetko urobené dnes, ako to je J.K. Rowling a Narodeniny Harryho Pottera! Britský autor dnes oslavuje 52 rokov a slávime slovami múdrosti od jedného z najobľúbenejších autorov na svete.

Rowlingová bola finančne bojujúcou matkou v Edinburghu v Škótsku až do vydania jej magickej série, Harry Potter, premenila ju na prvého miliardára svetovej literatúry. Ale spisovateľ je prvý, kto hovorí, že jej úspech nebol ľahko vyhraný: zdieľa veľa svojich odmietavých listov s inými aspirujúcimi autormi, pripomínajúc si silu vytrvalosti.

VIDEO: J.K. Rowling napísal celú knihu na párty

Nie je to jediný spôsob, akým divákov úspešný autor pomohol jej fanúšikom: Rowling je zapojený do mnohých charitatívnych organizácií a presadzuje prevenciu samovrážd na Twitteri osobne osloviť tých, ktorí žiadajú o jej podporu.

Našťastie pre HP fanúšikov, táto hviezda nie je hotová s Harry Potter ešte len vesmír: Harry Potter a prekliate dieťa prichádza do New Yorku v apríli 2018 a pokračuje Fantastické zver a kde ich nájdete bude hit divadiel v novembri 2018.

Takže zdvihnite svoje motýle a pridajte sa k nám, aby ste sa pozreli na jej najviac čarovné línie. Happy birthday, J.K. Rowling!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

77 − 76 =

map