Je to 62. narodeniny Christie Brinkleyho! Vidíte 14 krát Prírodná krása bola jediná s prírodou

Christie Brinkley arrives at the NBC And Time Inc. 50th Anniversary Celebration Of Sports Illustrated Swimsuit Issue Hosted By Heidi Klum at Dolby Theatre on January 14, 2014 in Hollywood, California.
Steve Granitz / WireImage

Anna Hecht

Február 02, 2016 @ 8:15 hod

Happy birthday odvážnej, blondínke a úplne krásnej Christie Brinkleyovej! Dnes ju oslavuje modelka-obrátená herečkand rok, čo ďalej dokazuje, že vek je len číslo. Koniec koncov, kariéra Brinkleyho trvá viac ako tri desaťročia a my ju stále nemôžeme odvrátiť. Blahoželáme, Christie!

Z tohto nádherného úsmevu k svojim blonďatým bosým vlasom Brinkleyho nadčasový dobrý vzhľad nás okamžite odvezie späť Šport ilustrovaný dní ako trikrát pokrytie modelu plaviek. Od roku 1979 do roku 1981 následne Brinkley zdobil nové stánky v sotva tam bikinách – a pozeral ah-mazing pri tom.

Odtiaľ získala 25-ročnú zmluvu s CoverGirl – najdlhším kozmetickým partnerstvom v histórii – a objavila sa na viac ako 500 časopisoch. Nielen to, ale aj Brinkley vydal v minulom roku knihu vhodne s názvom Nadčasová krása ($ 19, amazon.com), v ktorej zdieľa rady týkajúce sa stravovania, make-up a módne tipy a tajomstvá starostlivosti o pleť.

SÚVISIACE: NYDJ Kampaň Star Christie Brinkley otvára o jej love pre perfektný pár džínsy

Keď je narodeninová dievčina zaneprázdnená v modelingovom priemysle, stráca veľa času vonku. Nikdy ďaleko od priateľov a rodiny (a scénický pohľad), Brinkley často vezme do Instagram, aby post jej najnovšie prírody-naplnené dobrodružstvo. A, áno! Uhádol si to. Dymivý horúci 62-ročný je často oblečený v bikinách, zatiaľ čo sa venuje outdoorovým aktivitám. Pozrite si sami nižšie.

SÚVISIACE: Christie Brinkleyová reaguje na spot-on Jessica Simpsona Národná dovolenka Lampoon Kostým na Halloween

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

49 + = 54

map