Jenna Dewan Tatum nás berie za scenárom novej kampane Danskin: “Tanec je všetko pre mňa”

jenna Dewan Tatum Danskin Campaign - LEAD
Carlos Serrao pre Danskin

Olivia Bahou

28. septembra 2016 @ 9:00 hod

Rovnako ako sa pohybuje po tanečnom parkete, rozhodnutie Jenny Deumuna Tatuma spolupracovať s Danskinom bolo bezproblémové. “Danskin je súčasťou môjho života, pretože som bola skutočne malá dievčina od veku 5 rokov. Moja mama mi vlastne povedala, že môj prvý trik bol trik z Danskinu,” hovorí Dewan Tatum V štýle.

“Bolo mi päť rokov a ja som absolvoval komunitnú tanečnú triedu. Bola to moja prvá tanečná trieda – to bol balet, “spomína si. “Bol to veľmi klasický trik a musel som nosiť ružové pančuchy a ružovú sukňu a baletnú obuv. Je to pekný celokruhový chladný moment, ktorý sa stal súčasťou po všetkých týchto rokoch. “

Zvýšiť výkon hviezda nedávno podpísaná ako nový veľvyslanec Danskin, ktorá zachytila ​​nádhernú jeseň roku 2016 v sérii atletických vyzerajúcich. Dewan Tatum bol natočený oveľa viac ako len fotografie.

“Dance bol a je v mnohých ohľadoch všetko pre mňa. Bol to môj výbuch šťastia. Bola to moja vášeň. Práve tu som sa naučila ako dieťa. V každom smere tancoval, kto som ako človek, “hovorí nám. “Nezáleží na tom, koľko filmov alebo televíznych relácií, v ktorých konám. Nikto mi nezakvituje to isté, ako je to na pódiu alebo ako schopný hrať ako tanečník, a preto vždy len neustále chcem byť v kontakte s tento pocit a nikdy nezabudnite, že to je obrovská časť toho, kto som. “

VIDEO: štýl červených kobercov Jenny Dewan Tatumovej

Od trikotov až po legíny je Danskin konštantou vo svojich 25 rokoch tanca. “Celý život som ich celý život nosil rôznymi spôsobmi počas mojej tanečnej kariéry počas tréningu,” hovorí V štýle. “Milujem dobrú dvojicu legí, ktoré sú pekné a sú pohodlné. Je tu niečo povedať o dobrých pár legí, ktoré môžete nosiť a to naozaj nevyzerá, že ste práve pracovali celý deň. Môžete ju dať s roztomilou košeľou. Môžete to dať s niektorými roztomilé tenisky. Môžete ho vrstviť sako a niekedy to urobiť súčasťou vášho šatníka. “

Módna starlet je úplne na palube, nohavice majú nohavice. “Mám rád klasické čierne leggingy, alebo sú niektoré, ktoré majú buď oko, alebo niečo trochu funky o tom, len aby to prepnúť. Mám sklon držať sa základy, pretože si myslím, že ich môžete nahradiť rôznymi druhmi oblečenia, “povedala.

Sledujte ju v akcii vo vyššie uvedenom videu a pokračujte v posúvaní, aby ste si prezreli celý rad fantastických snímok kampane a zákulisných snímok Dewana Tatuma – s dvoma exkluzívnymi prvkami InStyle.com!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

9 + 1 =

map