Jenna Dewan Tatum zdieľa jednoduché tajomstvo za jej rock-hard Abs

Jenna Dewan Tatumova abs sú na ďalšej úrovni – nevieme, na čo by sme mali viac závidieť, jej žalúdok alebo jej horúceho manžela. Takže keď V štýle ktorý sa tento týždeň stretol s veľvyslancom Danskin, samozrejme sme sa museli pýtať: Aké je tvoje tajomstvo?

Podľa celoživotného tanečníka vytesané brušné svaly pochádzajú z 25 rokov v štúdiu. A kým sa nám nedarí vrátiť čas a želáme si, aby sme zostali s tanečnou triedou, môžeme ukradnúť jednoduchý trik, na ktorý zostala pravda počas detstva: veľa drví.

“Doslova by sme robili dve priame piesne chrobákov, ktoré vyrastali. Predtým, než sme urobili našu tanečnú triedu, vložila by sme dve piesne a vedeli sme – dve piesne chrumkavosti, tu ideme. Takže moje svaly len tak – viete, školením som ich tak, aby som bol úprimný. A potom robím veľa tréningov. Robím Pilates tréningy. Jem veľmi dobre. Jedzte veľmi čisté a mám príjemné jedlo. Keď som sa rozčúliť, cvičím na druhý deň, “povedala nám.

“Rád by som povedal svojmu tanečnému učiteľovi ako teenagerovi, ďakujem vám za to, že ste ma týrali a robili mi 500 sednutí denne, pretože moje svaly si trochu pamätali.”

VIDEO: Channing Tatum a Jenna Dewan sú najkrajšie pár momenty

 

Samozrejme, že sa nemôže spoliehať len na to, čo tvrdo pracuje v minulosti. Dewan Tatum si udržuje svoje zabijácke telo tým, že prepne na svoje tréningy, vezme barre alebo Pilates jeden deň a jogu ďalšie. “V LA je horúca lekcia jogy, ktorá je dosť zábavná, je to hip-hopová hudba, takže to niečo porazí účel nemyslieť počas jogy, ale je to zábava a to ma robí. Čokoľvek, čo ma vlastne poteší a idem do telocvične, to urobím, “povedala V štýle.

Zatiaľ čo vrahová bodka je jednou časťou rovnice, dôvera je tiež kľúčová. “Poznanie je moc. Viem, aké kusy a štýly a farby vyzerajú dobre na mňa, na mojom konkrétnom type tela. To vám dáva istotu, keď viete, skôr pokusom a omylom, aké lichotivé tvary vyzerajú dobre na vás, “povedala.

jenna Danskin Interview - 2
David Becker / Getty

SÚVISIACE: Jenna Dewan Tatum zachraňuje tento šaty pre svoju dcéru za najsladší dôvod

“Myslím, že ak sa s ňou bavíte a hľadáte perspektívu, ktorá vás robí hravou a máte dobrý čas a dokonca hráte postavu, robí to skvelou a zábavnou, a nie je to práca alebo práca, ktorú máte robiť, čo viem, že sa na ňu pozerá veľa hercov. Pre mňa sa mi páči, že robím rôzne vyzerá a ja sa s ňou bavím. “

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

53 − 46 =

map