Jennifer Garner Street štýl mení tvár “štýl mamičky”

Jennifer Garner's Street Style
Ray Tamarra / Obrázky GC

Andrea Cheng

10. október 2014 @ 7:15 hod

“Štýl mamičky” má tendenciu pripomínať “mamičky džínsy”, “baggy tees” a “normcore” štíty. Mama štýl dostane zlý rap za to, že, v podstate unstylish. Ale Jennifer Garner, herečka a mama troch, sa to všetko mení s jedným outfit naraz.

WATCH: Behind the Scenes Video Jennifer Garner na ňom V štýle Cover Shoot

Keď nevedie svoju módnu A-hru na červený koberec alebo sa nezúčastní vo filmoch (jej najnovšie, Disney’s Alexander a hrozný, strašný, žiadny dobrý, veľmi zlý deň, je vonku v divadlách 10. októbra), naša októbrová krycia dievčina našla perfektnú kombináciu komfortu a štýlu na jej voľno, zvládnutie dohromady hľadá spúšťacie práce, školské drop-off a pick-up.

SÚVISIACE: 10 Čerstvé páry bielej tenisky nosiť namiesto vášho Stan Smiths

S afinitou k ľahkým šatám, kockovaným košom a džínovinám, Garner je profesionálom pri zostavovaní spoločných oblečenia, ktoré dokážu vydržať zaneprázdnené džípové dni bez kompromisného štýlu. Z jej najnebezpečnejších (myslím: tanky a armádne zelené džínsy) až po formálnejší vzhľad (oblečenie-robiť plášte a šialené šaty), Garner dokázal, že môže vytiahnuť skoro všetko s závideniahodnou ľahkosťou.

FOTOGRAFIE: Pozrite si najlepší vzhľad ulíc Jennifer Garner

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 7 = 1

map