Justin Bieber je nový cieľ Tour Merch kolekcie je blázon Hot-Peep Lookbook

Justin Bieber
Mike Windle / Getty

Meghan Overdeep

17. mája 2017 @ 11:30

Na podpätku jeho divoko úspešného Účelom svetovej prehliadky, Justin Bieber prevádza koncertnú hru na nové úrovne. Podľa vydania sa 23-ročná popová hviezda spojila so spoločnosťou Bravado, vedúcou spoločnosťou Universal Music Group v oblasti značky merchandise a značky, na kolekcii “Účel Stadium Tour”, ktorá je súčasťou dnešnej lookbookovej knihy.

Biebs nie je pre svet módy cudzinec, ale rozsiahla ušná značka prvýkrát označuje “Čo myslíte?” spevák vytvoril vizuálnu zložku pre svoj tovar v dopyte. Fotky (nižšie) boli odobraté v Los Angeles horúcim mladým fotografom Samuelom Trotterom a predstavujú vzostupné modely Sadjo Ka a Daudo Ka.

“Účel Stadium Tour” od Justina Biebera bude k dispozícii na európskych a severoamerických nohách Justina účel tour, od 2. júna v Landgraaf, Holandsko, na Pinkpop Festival, a bude k dispozícii na zakúpenie čoskoro na purposetourmerch.com.

Zatiaľ si pozrite niektoré z nasledujúcich vyzeraní:

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

58 + = 65

map