Kapitán americký Hunky Chris Evans o tom, ako si vyberá úlohy: “Snažím sa robiť niečo, čo je založené na tom, čo ostatní ľudia myslia na mňa”

Takže to je módny príbeh, čo? “Spýtala sa Chris Evans, keď spočíva na pohovke a kopne červené Timberlandské Zeme na drevený konferenčný stolík vo svojom Los Angeles. “No, to môže byť moja posledná. Keby som bol jediný človek, ktorý by zostal na tejto krajine, bol by som na sebe celý deň na sebe. “34-ročný Bostonský rodák nemusí byť šarvátkyne, ale len týždeň pred týmto pohovorom, načervenalý kapitán americký šteniatko, ktorý sa zúčastnil akadémie, sa díval na dapper v jednoduchom černom smokingu značky Prada, motýle a vlasoch.

“Bola to skúsenosť mimo tela,” hovorí. “Vyrastal som, keď som sledoval Oscary, takže som si vedomý toho, do akej miery som prišiel.” Začiatkom deväťdesiatych rokov Evans začal svoju kariéru ako jeden z tých snov, ktorých by ste mohli romantizovať v stolovej hre Mystery Date. Pokračoval v otvorenom hovorení a rezervoval “úlohu” Tylera. Rýchlo dopredu 20 rokov a herec je hlboký dva hlavné nové filmy: tretia splátka jeho trháku série Marvel Kapitán Amerika: Občianska vojna, v divadlách teraz, a rodinná dráma riadená Marcom Webbom nadaný. Posledný z nich je odklon od jeho superhrdiny filmografie, ale Evans, ktorý hovorí, že praktizoval budhizmus od jeho začiatku 20. rokov, verí v prijímanie projektov, s ktorými sa spája. “Chcem, aby všetko, čo robím, prišlo z čistého miesta, aby som sa tým nezakusil. Mám rád veľa vecí v mojom každodennom živote, “pripúšťa. “Nemám rád ani holenie.”

Chris Evans - InStyle May 2016 - EMBED 1
Matthew Brookes

SÚVISIACE: Chris Evans spieva choreografiu “Single Ladies” v tanečnej bitke s Elizabeth Olsen

Je zrejmé, že nie ste obrovský módny chlapec. Ako by ste opísali svoj prístup k štýlu?
Snažím sa byť jednoduchý, klasický a čistý. Nepáči sa mi, aby moje džínsy boli príliš frivolné, takže chodím so základnými Leviho a biele tričko. Oceňujem retro atmosféru – krásny James Dean alebo Paul Newman. Trvalo mi asi dve minúty, kým som sa obliekala, ale potom budem niekedy fotografovať a premýšľať, Ach, s-. Vyzerám ako bum.

Máte niekedy accessorize?
Vždy som vždy uprednostňoval funkciu. Mám rád slnečné okuliare značky Barton Perreira, pretože mám veľmi slabé oči, takže som vždy šmátral – tam ísť, to je módne! Nemôžete naozaj pokaziť Ray-Bans. Ak budem mať všetko oblečený a ísť na deväť, IWC hodinky sú pekné.

Chris Evans- InStyle May 2016 - EMBED 2
Matthew Brookes

A čo topánky?
Môj obľúbený článok oblečenia je dobrý pár tenisiek. Masívna obuv sa mi cíti bezpečnejšia, atletická a mobilná. Nie som na štítkoch, takže je jedno, aké tenisky sú, pokiaľ sú pohodlné a šnúrky kravaty. Nie som bosý typ chlapíka.

Takže je bezpečné povedať, že radšej budete úplne oblečení?
Áno. Určite nie som nahá osoba.

Myslíte si, že ľudia to majú ľahšie na červenom koberci?
Absolútne. Častejšie než ženy, sú ohľadne toho, čo nosia na fotografiách, prísnejšie. Väčšina žien, ktoré viem, hovorí, že sa obliekajú pre iné ženy. Nevidím veľa ľudí, ktorí sedia okolo a pýtajú sa: “Čo má na sebe?” Pre ženy to musí byť veľký tlak, keď sa obliekajú na udalosti.

Mali ste vlastnú nehodu, keď si požičal návrhárske oblečenie?
Povedzme, že ak mám na sebe špičkové figúrky, pravdepodobne sa chystám na podujatie, čo znamená, že budem mať niekoľko nápojov. Určite som sa prebudil s niekoľkými tajomnými škvrnami na predošlú noc.

Chris Evans- InStyle May 2016 - EMBED 3
Matthew Brookes

Nedávno ste sa venovali propagácii Kapitán Amerika: Občianska vojna. Ako sa tento film líši od ostatných?
Riaditelia, bratia Russo, majú spôsob, ako sa cítiť extrémne relatívne a skutočné uprostred bleskov fanúšikov superhrdiny. Keď som prvýkrát dostal ponuku na to, aby som bol súčasťou tejto franšízy, myšlienka zmluvy s viacerými obrázkami, ktorá by mohla trvať osem rokov môjho života, bola stresujúca a desivá. Robiť tieto filmy bolo najlepším rozhodnutím môjho života.

Môžete tiež hviezda v blížiacej sa nadaný, ktorý sa zaoberá mužom, ktorý bojuje so svojou matkou nad starostlivosťou o svoju neter. Bola to výzva dostať do charakteru?
Nie, zistil som, že je to skutočne relatívne. Každá rodina má problémy – moji rodičia nie sú spolu. Mala som 18 rokov a keď sa to stalo, tak som mal dobré roky.

Mali ste pocit, že máte niečo, čo dokážete, tým, že prevezmete dramatickejšiu úlohu?
Snažím sa nič robiť na základe toho, čo o mne ostatní ľudia myslia. Myslím, že väčšina hercov sa dostáva do odvetvia, pretože je to zábava a dáva im radosť. Ale po ceste sa vaša radosť a záľuba stane vašou prácou. Keď sa stane vašou prácou, dostane sa infúziou s pocitom strachu. Robiť niečo, čo dokážete, je založené na strachu. Nemyslím si, že je to zdravý spôsob, ako pracovať alebo žiť svoj život.

Chris Evans - InStyle May 2016 - EMBED 4
Matthew Brookes

Hollywood vás v priebehu rokov zmenil?
Nemôžem poprieť, že to má vplyv, ale myslím, že je to pozitívny. Namiesto toho, aby som sa snažil zistiť, ako hrať hru, som si uvedomil, že je dôležitejšie pripomenúť si, že dnes nemusím zvíťaziť a vôbec nemusím hrať. Prekážky a prekážky sú človekom. Nehovorím, že to nie je užitočné odrážať seba samého, ale uvedomujem si tú časť teba, ktorá podnecuje sebareflexiu, ktorá je skôr podobná vášmu egu, ako tomu je v situácii, v ktorej sa nachádzate.

SÚVISIACE: Pozrite sa na prvý trailer pre Kapitán Amerika: Občianska vojna

Aké je vaše vnímanie seba práve teraz?
Zvedavý, vášnivý, verný, priamy, úprimný a nadanalytický k chybe. Cítim sa veľa dobra, radosti a šťastia. Kým to už viac nezistím, budem pokračovať v tom, čo robím.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 7 = 1

map