Kde je teraz Loonette z ‘The Big Comfy Couch’?

Si pripravený? Ste pripravení na klaun? Takto začína tématická pieseň z detskej show 90. rokov Veľký pohodlný gauč. V rokoch 1992-2002 séria vyprávala príbeh o Loonette a Molly, klaun a jej dollie. (Áno, vypožičala si to aj z tematickej piesne.) Loonette, ktorú hrá Alyson Court, vždy mala vrecko trikov na rukáve – a rukávom sme naozaj mysleli gauč.

Takže to, čo sa stalo dvoru a jej kariére? Pristúpime k tomu, ale najskôr prežijete svoju mladosť sledovaním Veľký pohodlný gauč úvod nižšie.

Na výstave mali postavenie dvora veľké kučeravé pigtaily, na pištoch a červený klaun. Ak ste chceli obliecť ako klaun pre Halloween, bola to perfektná inšpirácia. Niektoré jej vlasy vyrastali z klobúka, čo bolo super. A nemôže zabudnúť na jej špičaté obočie. V roku 2015 spomína a tweeted:

SÚVISIACE: Mohli by ste nechať robot tetovanie You?

V súčasnosti sa na obrazovkách televízora stále dá nájsť Súd – no, niečo. Ona je vyjadrená postavy v rôznych videohrách a kanadských televíznych relácií, vrátane Grojband (ktorý je teraz na Netflixe) a Amazing Spiez. 42-ročná je tiež aktívna užívateľka Twitteru a hrdý mama, často vydáva aktualizácie o jej synovi.

Tu je fotografia z roku 2015, ktorá ukazuje fanúšikom, ako dobre starne:

A nebojte sa, z času na čas prináša aj svoj červený klaunský nos.

Vzťahuje sa: Amber Rose je nerozpoznateľná v týchto vlasoch a make-up

Samozrejme, súd vyčistil podpisové pigtaily a klobúk, ale jej vlasy vyzerajú nádherne bez ohľadu na to. A dokonca aj bez vytiahnutých pih, tento červený nos dokazuje, že nemôžete vytiahnuť klaun z dievčaťa. Dlhý život Loonette.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 51 = 60

map