Keď príde na spodnú bielizeň, Khloé Kardashian vie, čo má rád a drží s ňou

Khloe Kardashian Favorite Lingerie Lead
Cindy Ord / Getty Images pre Allergan

Jane Asher

08.12.2016 @ 16:00

Khloé Kardashian sa k svojej aplikácii a webovej stránky dnes diskutovať o svojom obľúbenom type oblečenia: spodná bielizeň. “Nákup sukne môže byť tak zložité,” napísala. “Akonáhle nájdem niekoho, koho milujem, doslova nič viac nekupujem.” Kardashian ponúkol pozrieť sa do svojho šatníka, aby nám podprsenky a spodná bielizeň odporúčania, predstavovať značky sa nosí na pravidelné.

Videli sme, že najmladšia sestra Kardashian vystupuje mnohokrát v oblekoch a súboroch inšpirovaných spodnou bielizňou, takže sme neboli príliš prekvapení, keď sme sa dozvedeli, že veľa z jej obľúbených kúskov je z obchodného domu. “Ázijské paradajky robia moje obľúbené sexy kostýmy,” napísala. “Je to značka, ktorú som nosil na mojej dobrej americkej akcii v The Grove v LA.”

“Moja obľúbená čalúnená podprsenka pochádza z Maidenformu,” odhalila. “Je super jednoduché a jednoduché, nosím to po celý čas, milujem to, lebo budem úplne plochý a potom, keď to dám, je to ako keby som dostal prácu na prsiach” #GOALS! ” Ciele, v skutočnosti Khloé. “Moje remienky sú vyrobené rovnakými značkami ako sú moji podprsenky, pretože sa mi páči, aby som si to poradil Kris Jenner je číslo jedna rada je vždy nosiť zodpovedajúce podprsenky a spodné prádlo, pretože nikdy neviete, kto to uvidí. , “dodala.

SÚVISIACE s: Najsilnejšie momenty Chloe Kardashianovej Instagram

Pokiaľ ide o športové podprsenky, však Kardashian je obľúbený po celej mape, pretože, hovorí, “je toľko, koľko mám rád.” Nanešťastie ju už nemôžete vyzdvihnúť: “Moja absolútna obľúbená športová podprsenka je hlboká V od Nike, ktorú prestali robiť. Mám rád, že je to nízky strih, ale stále mi dáva podporu.” Ale nikdy sa báť fanúšikov Khloé! Má tiež vyberať to vy môcť nájsť v obchodoch, od značky športového oblečenia, P.E. národa. “Naozaj ich milujem,” napísala na svojej stránke. “Ich športové podprsenky sú super chladné, ale aj vysoko kvalitné, čo je dôležité.”

SÚVISIACE: 13 Prekvapivo cenovo dostupné dovolenky výbery od Kardashian a Jenner Sisters

Kardashian tiež odhalil: “Nemám žiadne nohavičky, nosím len remienky.” Ale staršia sestra Kourtney má nohavičky a podľa Khloéovej “sa ukáže na cvičenie a ja som rád,” Kourtney, nosíš plné panny? ” LOL! “

Prejdite nadol, aby ste videli najlepšie oblečenie značky Khloé, a zaobchádzajte s novými podprsenkami a nohavičkami nastavte túto sviatočnú sezónu.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

6 + 2 =

map