Kendall Jenner Cuddles Baby Reign v rozkošnej novej fotografii

Ako rozkošné je Reign Disick? Napriek tomu, že mama Kourtney Kardashianová nie je plachá na to, že uverejňuje fotky svojho najmladšieho dieťaťa, najnovšia pochádza z jednej z jeho tetov: Kendall Jenner. Model, ktorý je v súčasnosti v Miláne za módny mesiac a strávil ráno otvorením módnej prehliadky Fendi, umiestnil rozkošnú fotografiu seba, ktorá sa cítila ako 1-ročná a je super. 

“Chýbajúca rodina”, Jenner jednoducho podčiarkol rozkošný výstrel a dodal červené srdce emoji pre extra mesaure. Na fotografii, malý Reign dokazuje, že je rovnako štýlový ako jeho modelka tetička v čiernej mikiny s hrudníkom. Aw! Z jej strany má Jenner na sebe čierne bundy s párom slnečných okuliarov posadených na hlave. 

chýba rodina ❤️

Fotografie, ktorú vyslal Kendall Jenner (@ kendalljenner)

Kľúčové slová: Kendall Jenner otvára módnu show Fendi v Miláne, oslavuje 50 miliónov nasledovníkov na Instagram

Bolo to veľmi zaneprázdnený mesiac Držať krok s Kardashianmi hviezda, ktorá niekoľkokrát prešla dráhou v New Yorku na #NYFW, stretla s voskovým dopplegangerom v Londýne a v súčasnosti prechádza dráhou v Miláne. A nakoniec to všetko prekonalo, dnes dosiahlo 50 miliónov nasledovníkov na Instagram. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

70 − 65 =

map