Kendall Jenner je takýto trend

Kendall Jenner Choker Necklaces Lead
Loreen Sarkis / Getty Images

Jane Asher

26. januára 2017 @ 2:30 hod

Kendall Jenner sa do svojej aplikácie a webovej stránky vo štvrtok, aby diskutovali o jednom z jej obľúbených šperkov: chokers. Konkrétnejšie, tkaniny chokers a jej úplná averzia k kedysi uprednostňovaný trend KJ.

“Je to tak zábavné, ako prídu trendy,” napísala. “Jednu minútu budem super do niečoho a potom druhý deň mám pocit, ako by som to nikdy nechcel vidieť! Viem, že som stále nosil tkaničky látok – a to neznamená, že ich stále nemám rád – ale teraz som nad nimi. “

VIDEO: Kendall Jenner je takmer nerozpoznateľná vo svojom najnovšom Fendi Ad

 

Počula si to tu najprv: Kendall Jenner je tak nad tkanivami. Ale ak ste jedným z tých, ktorí sa cítia nahý s odhaleným krkom, nebojte sa, Jenner je stále v chokers reťazca odroda: “Namiesto tkaniny, som posadnutý reťazou alebo diamantu chokers práve teraz. Materiály sú tiež zábavné … Milujem ich vrstvenie a zhromažďovanie čo najviac cool šperkov, čo je to pre mňa zábava, je to zábavné vyhlásenie bez príliš veľa. “

SÚVISIACE: Kendall Jenner výber pre perfektný vrstvený náhrdelník Look

Objavili sme niektoré z našich obľúbených delikátnych reťazí, ideálne pre vrstvenie a dokonca lepšie pre párovanie s množstvom látkových tkanín, ktoré už určite vlastníte – len preto, že Kendall Jenner je nad trendom, neznamená, že musíme byť.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

59 − = 52

map