Kendall Jenner výber pre dokonalý vrstvený náhrdelník Look

 Kendall Jenner Necklace Picks - LEAD
Michael Stewart / FilmMagic

Jane Asher

16. decembra 2016 do 15:30

Ak je jedna vec, ktorú sme si všimli o štýle Kendall Jennerovej, je to jej náhrdelníková hra vždy na bod. Je zrejmé, že je fanúšikom trendu choker (ktorý nie je v týchto dňoch), ale je tiež odborníkom na vrstvenie rôznych dlhých reťazí, príveskov a jednoduchých náhrdelníkov pre bez námahy elegantný vzhľad.

Jenner sa v piatok dostala na svoje webové stránky a aplikáciu, aby fanúšikom trochu ochutnala svoje vlastné obľúbené vrstvené kúsky od spoločnosti H & M, Catbird a ďalšie. “Keď nemám oblečený náramok, rád by som vrhol niekoľko vypytovaných príveskov, ako je moja koža” Bývam Som Binx “s inými jednoduchými čižmy,” odhalila. “Kontrolujem dĺžky predtým, než si kúpim a začnem ráno s tým, ktorý ma najviac milujem. Potom je to všetko o tom, ako to prehliadnuť a nahromadiť ich!”

VIDEO: Kendall Jenner je Paris Street štýl oblečenie

 

Znie to dosť jednoducho, nie? Jenner zdieľa niekoľko svojich obľúbených, aby vám pomohla začať vyrovnávať vlastnú náhrdelník.

SÚVISIACE: 13 Prekvapivo cenovo dostupné dovolenky výbery od Kardashian a Jenner Sisters

Prejdite nižšie, aby ste videli jej elegantné tipy a šťastné nakupovanie!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

9 + 1 =

map